Столичне підприємство випускало у вільний обіг баржі та судна, ввезені в режимі «Тимчасове ввезення», ухилившись таким чином від сплати 4 млн гривень податків

20.10.2020 20:12 | Державна фіскальна служба України

Податковою міліцією ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків службовими особами столичного підприємства, що пов’язано з ввезенням в митну територію України транспортних засобів у митному режимі «Тимчасове ввезення».
Так, службові особи вказаного підприємства у період з жовтня 2018 по грудень 2019 в порушення вимог діючого законодавства випустили у вільний обіг, шляхом передачі в оренду іншим підприємствам, річкові суховантажні баржі та суховантажні самохідні судна, які попередньо імпортовано із застосуванням митного режиму «Тимчасове ввезення». В результаті вказаних дій до бюджету не надійшли кошти на суму 4 млн гривень.
В жовтні, на підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних приміщеннях підприємства та за місцем проживання керівника цього підприємства, під час якого вилучено понад 895 тисяч гривень, також судом накладено арешт на річкові суховантажні баржі та річкові суховантажні самохідні судна, загальна вартість яких складає майже 16 млн гривень.
На даний час, слідство у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення всіх причетних до протиправної діяльності осіб з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та відшкодування завданих державі збитків.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bears growl and attack
Investors scramble to flee
Crash or correction?

- Fin.Org.UA

Новини

09:05 - московіяни вдарили по Запоріжжю: спалахнув "Епіцентр", понад тисячу споживачів – без світла
08:30 - Зміна операційного дизайну процентної політики: потім буде запізно
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.08.2026
07:00 - Фармреформа зламалася на старті. Хто і навіщо переписує правила нагляду за ліками
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 11 серпня: московія готує масовану атаку енергетики Києва, удар балістики по Запоріжсталі
19:45 - Воєнні витрати виснажують бюджет московія, попри нафтові надприбутки
19:20 - Морський експорт нафти з московія впав до мінімуму з травня
18:55 - Тимчасові судноплавні обмеження Туреччини збільшили премію за ризик – ЗМІ
18:35 - "Збитки колосальні": у Rozetka назвали вартість зруйнованого Росією складу
18:30 - Оновлено вимоги до платоспроможності страховика
18:08 - "Бек-офіс" Укрзалізниці: судитимуть організаторів корупційних схем
17:55 - Україна шукає заміну портам: зерно хочуть пустити через Молдову зі знижкою
17:50 - NBU July 2026 Inflation Update
17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:32 - Київська прокуратура викрила "земельну схему" і повернула громаді 25 гектарів
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу
16:00 - Рокіровка найвищого рівня. Свириденко може очолити "Нафтогаз"
15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:40 - На Рівненщині спалахнуло підприємство: що відомо
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»


Більше новин