Енергозбережувальні та комфортні умови навчання в університетах – МОН реалізує спільний проект з ЄІБ та НЕФКО

20.10.2020 19:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, відбулась спільна нарада групи управління і підтримки проекту з енергомодернізації українських університетів за участю заступника Міністра освіти і науки України Ігоря Гарбарука, представників Міністерства фінансів України, Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Північної екологічної корпорації (НЕФКО). Проект передбачає охоплення енергоаудитом та реконструкцію понад 200 будівель у 21 університеті (7 університетів у 1-ій фазі та 14 – у 2-ій), а також створення та укомплектування сучасним обладнанням навчальних корпусів та гуртожитків. «Наразі вже підписано 7 угод про передачу коштів позики з учасниками 1-ої фази проекту.
Фінансування університетів і 1-ої, і 2-ої фаз розпочнеться в першій половині 2021 року.
Сьогодні нами узгоджено основні параметри тих субпроектів, що будуть отримувати кошти», – зазначив Ігор Гарбарук. Будівлі університетів, що увійшли до проекту, мають застарілі системи вентиляції, тепло- та енергозабезпечення.
Це призводить до надмірних витрат та неефективного використання енергоресурсів. Загальний бюджет проекту становить майже 160 мільйонів євро.
Це інвестиції в заходи з енергоефективності, що включають модернізацію (санацію) будівель, їх теплові та електричні системи, що в комплексі обов’язково призведе до енергозаощаджень та комфортних умов навчання та праці. Університети 1-ої фази проекту «Вища освіта України»: Національний педагогічний університет імені М.П.
Драгоманова; Національний університет «Львівська політехніка»; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка; Чернігівський національний технологічний університет; Сумський державний університет; Вінницький національний технічний університет. Університети 2-ої фази: Харківський національний університет міського господарства імені О.М.
Бекетова; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; Національний аерокосмічний університет імені М.Є.
Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Національний університет харчових технологій; Одеська державна академія будівництва та архітектури; Луцький національний технічний університет; Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; Львівський національний університет імені Івана Франка; Національний університет «Києво-Могилянська академія»; Національний університет водного господарства та природокористування; Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; Ужгородський національний університет; Київський національний університет будівництва та архітектури. Нагадаємо, затверджено Умови на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and they fall
Investors gain and lose it all
Fortunes made and gone

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Денис Шмигаль та Оділь Рено-Бассо домовились про поглиблення співпраці між Україною та ЄБРР
21:00 - Новини 27 квітня: скільки в Україні довічних PEPів
20:45 - Агенція оборонних закупівель збільшила постачання дронів ЗСУ – Федоров
20:25 - ЄІБ схвалив фінансування чистої енергетики Європи
19:55 - Міжнародні перевезення: уряд спрощує умови техконтролю вантажівок
19:40 - Денис Шмигаль відзначив фахівців зони відчуження з нагоди 40-вих роковин аварії на ЧАЕС
19:35 - Угорська MOL повідомляє, що продовжує переговори щодо придбання дочки "Газпрому"
19:03 - Багатомільярдне будівництво ветеранських просторів: журналісти виявили "схеми"
18:40 - Уточнено порядок виконання платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах надавачами платіжних послуг
18:36 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
18:20 - Канада створить суверенний фонд на 18 мільярдів доларів
18:20 - FIFA збільшить призовий фонд ЧС-2026: причини
18:05 - Денис Шмигаль: Співпраця з ЄІБ вже охоплює 1,3 млрд євро, опрацьовуємо можливості її розширення
18:05 - Програв апеляцію: держава забирає майно ексначальника Запорізького обласного ТЦК
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 28 квітня
17:53 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів, що регулюють касову роботу
17:44 - 70% молодих росіян почали відмовлятися від зустрічей із друзями через брак грошей
17:30 - СЕО одного з лідерів ринку лоукостів розповів, чи очікує сектор дефіцит пального
17:27 - Шахраї "згодували" банкоматам сувенірні купюри на два мільйона гривень
17:23 - НКЦПФР обговорила з міжнародними банками можливості залучення інвесторів до українських муніципальних облігацій
17:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КВП «ТЕ» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ» (Полтавська обл., Кременчуцький р-н, м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 106)
17:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “НВК” “ЕКОФАРМ” (Хмельницька обл., Шепетівський район, с. Улашанівка, вул. Шевченка,116)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Балта, вул. Магдебурзька, 7)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Кодима, вул. Соборна,111)
17:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Ананьїв, вул. Ніщинського, 1а)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ТЕПЛОВИК» (м. Старокостянтинів, вул. Авіаторів, 11/1; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні, 3; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Чорнобильців, 20)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ"ДАШІВСЬКИЙ КРАЙ" (Вінницька область, Гайсинський район, селище Дашів, провулок Мирний, 14)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, вул. Липова, буд. 1)


Більше новин