На Хмельниччині працювали над удосконаленням регулювань у сфері орендних відносин

20.10.2020 16:06 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Працівники Сектору ДРС у Хмельницькій області спільно із відповідальними за розробку проекту регуляторного акта фахівцями Хмельницької міської ради обговорили проект рішення «Про затвердження нормативних документів з питань оренди та визначення додаткової умови оренди майна територіальної громади міста Хмельницького (крім землі)».

Завідувач Сектору Діна Трачук зауважила, що положення проекту рішення не узгоджуються із нормами Закону України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», що введений в дію з 1 лютого 2020 року та Постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» та наголосила на необхідності дотримання принципів державної регуляторної політики при прийнятті регулювань, зокрема, таких як доцільність, ефективність, збалансованість, прозорість та врахування громадської думки.

Так, органи місцевого самоврядування додатково можуть визначати своїми рішеннями особливості передачі в оренду комунального майна, передбачені Законом про оренду з урахуванням вимог і обмежень, передбачених цим Законом і Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» та затверджувати:1_KbG9UBehFAVa3vQ8qcwgbA

 – примірний договір оренди комунального майна;

 – Порядок розподілу орендної плати;

 – Методику розрахунку орендної плати за комунальне майно;

 – Порядок виконання контрольних функцій у сфері оренди комунального майна;

 – Порядок прийняття рішень про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень комунального майна.

За умови повної відповідності їх положень вимогам Закону про оренду та Порядку передачі майна в оренду, та які не міститимуть будь-яких інших норм регуляторного характеру, такі проекти можуть не мати ознак регуляторного акта.

За результатами обговорення та проведення працівниками Сектору всебічного аналізу на предмет встановлення, визначення, змінення чи скасування ним норм права, виявлення сфери застосування, визначення спрямування документа або окремих його положень на правове регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторним органом або іншими органами державної влади та суб’єктами господарювання, регулятору було надано ряд пропозицій щодо приведення проекту рішення у відповідність до діючого законодавства.

Запись На Хмельниччині працювали над удосконаленням регулювань у сфері орендних відносин впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників
15:16 - Рівненського посадовця за харар засуджено до 9 років позбавлення волі
15:09 - ОККО планує побудувати вітроелектростанцію на Львівщині: тривають обговорення
15:07 - Денис Шмигаль обговорив із фінським бізнесом підготовку української енергосистеми до зими
14:55 - На Хмельниччині та Одещині з'являться нові індустріальні парки
14:42 - У Міненерго розповіли про квітневі надходження на підтримку енергетики
14:38 - Державна податкова служба запустила новий інтерактивний дашборд Аналітика РРО/ПРРО в Україні
14:22 - У московії кожен п'ятий банк став збитковим: максимальний показник з 2022 року
14:07 - Екскерівник "Харківзеленбуду" приховав майно на 4,3 мільйона гривень
14:00 - Для виплат аварійним бригадам виділили з резервного фонду держбюджету понад 263 мільйони
13:54 - Самостійне виявлення платником заниження суми податкового зобов’язання: нарахування пені
13:53 - Користувач втратив (пошкодив) особистий ключ КЕП чи печатки або забув пароль до нього: які дії?
13:52 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
13:50 - З якої дати починається перебіг 1095-денного строку давності, після спливу якого податковий борг може бути визнаний безнадійним?
13:48 - Чи відновлено перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи?
13:47 - Порядок та терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки
13:45 - Чи мають право ФОПи отримувати кошти від своєї підприємницької діяльності на рахунки відкриті в іноземних банках?
13:44 - Про термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:43 - Яким чином проводяться розрахунки на АЗС у разі виходу з ладу спеціалізованого РРО для АЗС або відключення електроенергії?
13:41 - Фінансова звітність за міжнародними стандартами: які форми платники податку на прибуток подають за квартал, півріччя, три квартали, рік?
13:40 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:38 - Про терміни зберігання контролюючими органами поданої податкової звітності в облікових справах платника
13:37 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:36 - Організація роботи щодо надання послуг платникам податків в ЦОПах Дніпропетровщини
13:36 - У Вінниці запрацював новий завод фарбувальних камер: має амбітні плани
13:35 - Трансфертне ціноутворення: результати діяльності податківців Дніпропетровщини


Більше новин