Михайло Федоров: До кінця року Мінцифри запустить єМалятко онлайн по всій країні

20.10.2020 11:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Комплексна послуга єМалятко буде доступною онлайн на порталі Дія по всій Україні вже до кінця 2020 року.
Про це сказав в ефірі «Ранок з Україною» Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Замість візитів до 11 державних установ та збору 37 різних документів батьки мають змогу отримати на порталі Дія всі необхідні послуги для новонародженої дитини за 20 хвилин та не виходячи з дому. «Ми не відцифровуємо “совок”.
Здається, протягом 30 років держава робила все, щоб ускладнити життя людей.
Наразі ми його спрощуємо.
Ми докорінно змінюємо підхід до надання послуг.
Цей процес називається реінжиніринг.
Саме завдяки йому Мінцифри вдалося об’єднати у єМалятко 9 послуг та надавати їх онлайн за однією заявою», — каже Михайло Федоров. Зараз послуга єМалятко доступна онлайн у 139 населених пунктах у 15 областях: Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, а також у місті Київ.
Для того, щоб послуга єМалятко була доступною онлайн для всіх українців, Мінцифри працює над впровадженням електронного медичного висновку про народження в усіх пологових будинках. Щоб скористатися комплексною послугою єМалятко онлайн, необхідно мати кваліфікований електронний підпис, який також можна отримати віддалено, наприклад, у державному ПриватБанку.
Уся інформація, якою володіє держава про громадянина, автоматично підтягнеться в електронному кабінеті громадянина.
Користувачу потрібно просто дозаповнити вільні поля заяви — зробити це може як мати дитини, так і батько. Завдяки єМалятко на порталі Дія батьки можуть отримати до 9 державних сервісів.
2 з них є базовими — держреєстрація народження, за результатами якої видається свідоцтво про народження дитини, та визначення походження дитини.
Ще 7 послуг залишаються опціональними: присвоєння податкового номера, внесення до Демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису (УНЗР), визначення належності дитини до громадянства України, реєстрація місця проживання, внесення відомостей до Реєстру пацієнтів, призначення допомоги при народженні та призначення допомоги на дитину з багатодітної сім’ї.
До кінця 2020 в онлайні також з’явиться послуга з оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, and more
Debt crises are still alive
Can Europe revive?

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:35 - "Висновки зроблено": Гороховський вибачився за скандал з фото клієнтки monobank
21:55 - Заступника голови Ощадбанку відсторонили від частини обов'язків через оголошену підозру
21:00 - Новини 11 березня: новий рейтинг Forbes, скандал з Гороховським
20:55 - В Києві викрили схему незаконного ввезення товарів з Китаю на мільйони гривень
20:30 - "Креді Агріколь" купує банк "Львів"
20:18 - Комісією завершено відбір кандидатів на посади членів наглядових рад підприємств ПЕК
20:02 - Поглинання між нафтовими компаніями другий рік поспіль були незначними
19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
19:00 - Анатолій Куцевол ознайомив Президентку Бундестагу Німеччини з наслідками російських атак на одну зі столичних ТЕЦ
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Banks Have Sufficient Foreign Cash Holdings: Results of Cash Supply Transactions
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - Олександр Краснолуцький: Схема зелених інвестицій — дієвий інструмент практичної кліматичної співпраці між Україною та Іспанією
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:34 - Управління з питань управління відходами
17:25 - московіяни заявляють про атаку на інфраструктуру "Турецького потоку"
17:17 - Ліміт № 43/2026 від 04.03.2026 на використання природних ресурсів у межах Дунайського біосферного заповідника на 2026 рік
17:15 - Ліміт № 42/2026 від 25.02.2026 на використання природних ресурсів у межах Кам’янець-Подільського ботанічного саду загальнодержавного значення на 2026 рік
17:12 - Ліміт № 41/2025 від 18.12.2025 на використання природних ресурсів у межах ботанічного саду загальнодержавного значення Ужгородського національного університету на 2025 рік
17:10 - Ліміт № 40/2025 від 04.12.2025 на використання природних ресурсів у межах Нижньодністровського НПП на 2026 рік


Більше новин