Спільна консультативна нарада в Міністерстві інфраструктури щодо пріоритетів реформ

19.10.2020 16:00 | Міністерство інфраструктури України

19 Жовтня 2020, 12:04У Міністерстві інфраструктури України відбулася Спільна консультативна нарада - Joint Advisory Committee - у рамках другого етапу проєкту “Українська архітектура реформ” (URA 2.0), під час якої обговорювалися результати та ключові пріоритети Команди підтримки реформ.
URA 2.0 - це комплексна програма технічної підтримки, розроблена ЄБРР у партнерстві з Європейським Союзом, основною метою якої є сприяння переходу до сучасного, ефективного державного управління та розвитку структури, процесів, методів та потенціалу нової державної служби.
Управління програмою та її реалізація здійснюється ЄБРР та фінансується з мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку.
Спільна консультативна нарада є новітньою платформою робочого діалогу, основною метою якої є сприяння діалогу між Міністерством, донорами та Командою підтримки реформ.  Також вона функціонує як механізм якісної підтримки, що має на меті забезпечення узгодження цілей Міністерства з фундаментальними принципами URA та зосередження уваги на шляху досягнення результатів.
Відкрив Спільну консультативну нараду Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Під час вступної промови він підкреслив важливість та переваги співпраці з Командою підтримки реформ та підтвердив зацікавленість Мінінфраструктури у подальшій реалізації програми.
Міністерство інфраструктури також представляли: Державний секретар  Володимир Бучко, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Форсюк та Генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Фарід Сафаров.
Європейський банк реконструкції представляли: Ірина Кравченко, Марк Магалецький, Анна Кожем’яченко та інші експерти. Марк Магалецький представив цілі URA 2.0. та високо оцінив послідовність впровадження ключових реформ Міністерством інфраструктури. Хлоя Алльо з Представництва Європейського Союзу в Україні підкреслила важливість секторальних реформ, і, особливо, реформи державного управління.
Директор Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури Ірина Кошель представила поточні результати роботи RST. Представники Мінінфраструктури, ЄБРР, Представництва ЄС та Команди підтримки реформ обговорили подальші кроки у впровадженні в Україні реформи державного управління, реформи внутрішніх водних шляхів, реформи у сфері залізничного транспорту, реформи автомобільної галузі та дорожнього транспорту, реформи морської галузі, реформи авіаційного транспорту, електронного урядування та  фінансування інфраструктурних проєктів.
Наприкінці Спільної консультаційної наради її учасники наголосили на важливості продовження впровадження пріоритетних реформ в Україні в рамках URA та підкреслили важливість подальшої співпраці з усіма стейкхолдерами, які залучені до цього процесу.
Нагадаємо, що основними платниками внесків на мультидонорський рахунку є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США та Європейський Союз, як найбільший донор.



Додати коментар

Користувач:
email:





Interest rates shift
Credit, mortgages, loans adjust
Borrowers beware

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - За тиждень Нацбанк продав 783 мільйон доларів
17:11 - Пакистан веде переговори з Іраном щодо транзиту більшої кількості СПГ через Ормуз
16:03 - Більше половини американців незадоволені економічною політикою Трампа – FT
14:56 - Armani може розділити 15-відсоткову частку між L'Oreal, LVMH та EssilorLuxottica
14:02 - У Рівному у схемі ухилення від мобілізації "прикривалися" теплоенерго
13:01 - Саудити змогли компенсувати закритий Ормуз трубопроводом і забезпечити собі прибутки
11:52 - Катар відправив першу партію СПГ через Ормузьку протоку з початку війни в Ірані
10:59 - У Swiss Air заявляють про відсутність безпосередньої загрози дефіциту авіаційного палива
10:00 - московіяни обстріляли інфраструктуру Дніпропетровщини у день перемир’я
18:00 - АЗС збільшили сплату авансових податків за 4 місяці: як платять компанії та ФОПи
16:58 - Уряд виділить 3,5 мільярда з резервного фонду на ремонт основних місцевих доріг
15:55 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банках України
14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Привітання Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра енергетики Дениса Шмигаля з Днем Європи
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується


Більше новин