Роман Абрамовський підтримав Всеукраїнську акцію із озеленення «1 000 000 дерев за 24 години»

17.10.2020 15:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

17 жовтня Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із сином висадив у Клавдієвському лісництві саджанці молодої сосни.
Також до акції долучився перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський і представники Держлісагентства. «Головна ідея як цієї акції, так і усіх екологічних ініціатив Міністерства – підвищити екологічну свідомість українців.
Лісівники щороку висаджують близько 200 млн дерев.
Тому 1 млн дерев у масштабах країни – це не так і багато.
Але наша головна мета – залучити до висадки дерев якомога більше українців.
Кожен учасник акції, який посадив хоч одне дерево – зробив внесок у запобігання кліматичним змінам, сприяння поглинанню вуглецю, накопичення якого в атмосфері спричиняє виникнення «парникового ефекту», - зауважив очільник Міндовкілля. Роман Абрамовський висловив сподівання, що навіть незважаючи на сьогоднішню осінню дощову погоду, якомога більше людей долучиться до акції.
Тим паче, для цього не обов’язково брати участь у локаціях, визначених організаторами.
Можна просто посадити дерево у себе на подвір’ї.
І таким чином стати частиною Всеукраїнського проекту. «Разом ми встановимо український рекорд – висадимо «1000 000 дерев за 24 години», - звернувся Роман Абрамовський до екологічно активних українців. Оголошення результатів проведення акції «1 000 000 дерев за 24 години» відбудеться на пресконференції 19 жовтня о 12:00 у бізнес-клубі «CEO Club Ukraine» (Бутишів провулок, 23, Київ). Проект із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall,
Investors hold their breath,
The market decides.

- Fin.Org.UA

Новини

13:21 - Яким чином малолітній особі (до 14 років) отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків у разі його втрати або зіпсування?
13:20 - Отримання гуманітарної допомоги: деякі особливості заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
13:18 - Податковий агент змінив місцезнаходження: куди подається Розрахунок ЮО та Розрахунок ФОП/НПД?
13:17 - Дніпропетровщина: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 504,7 млн грн єдиного податку
13:16 - Від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 534,5 млн гривень
13:15 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДВ до бюджету перевищили 11,7 млрд гривень
13:14 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу»: простір ефективної комунікації
13:12 - Дніпропетровщина: податківці обговорили з бізнесом алгоритм дій у разі несправності РРО чи відсутності зв’язку
13:10 - Особливості справляння податку на прибуток підприємств: податківці Дніпропетровщини провели зустріч з бізнесом
13:09 - Знищене обстрілами майно: як списати товари та основні засоби
13:03 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:00 - Як запустити ринок безпілотних авто в Україні
13:00 - Ірак не зможе експортувати нафту в обхід Ормузу ще роками – ЗМІ
12:59 - Податок на нерухомість: за сім місяців бюджети отримали 8,4 млрд грн
12:40 - У Енергоатомі розповіли про вплив аномальної спеки на роботу АЕС
12:30 - Великий склад більше не стратегія: як бізнесу перебудувати логістику під війну
12:20 - Українці готуються до зими, але без паніки: що купують
11:56 - Нафта зросла у ціні
11:35 - У Києві викрили тіньові пункти обміну валют
11:30 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:23 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
11:00 - CHERY в Україні — 20 років руху вперед. Два десятиліття інновацій, довіри та спільного шляху
10:51 - московіяни атакували енергетику у шести областях: найскладніше на Донеччині
10:49 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:22 - У Чернігові понад 10 тисяч родин без світла через атаку московія на енергооб’єкт
10:06 - Binance передала московія персональні дані айтівця, якого звинувачують у донаті ЗСУ
09:48 - Ліцензія, стейблкоїни, валютний контроль: чотири питання, які треба вирішити до запуску ринку віртуальних активів
09:24 - За тиждень московія атакувала об’єкти "Нафтогазу" 13 разів
09:00 - Країни Перської затоки налагодили таємне вивезення нафти через Ормузьку протоку – ЗМІ
08:30 - Податкові перевірки: чого Україні варто навчитися у Німеччини


Більше новин