Держенергоефективності та Енергетичне Співтовариство обговорили шляхи збільшення використання відновлюваних джерел енергії на транспорті

17.10.2020 13:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Цій темі був присвячений онлайн-воркшоп, організований представниками Енергетичного Співтовариства та Держенергоефективності. Євросоюз приділяє особливу увагу декарбонізації, у т.ч.
транспортного сектору.
Зокрема, ЄС поставив нову ціль - 14% енергії з відновлюваних джерел енергії на транспорті у 2030 році. З метою сприяння застосуванню відновлюваних джерел енергії у транспортному секторі в країнах Енергетичного Співтовариства експерти провели дослідження шляхів розвитку цього напряму, із врахуванням кращих практик ЄС. «Досвід наших європейських колег є дуже цінним для нас.
Використання енергії з альтернативних джерел на транспорті допоможе зменшити залежність від імпорту нафтопродуктів, скоротити шкідливі викиди, покращити екологію і виконати міжнародні зобов’язання», - повідомила Олена Ленська, заступник директора Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності. Як відомо, за даними Державної митної служби, у 2019 р.
Україна імпортувала нафту і нафтопродукти на 5,3 млрд доларів. Водночас, Україна має потужний потенціал використання біопалива на транспорті.
Крім того, країна посідає третє місце в Європі за темпами зростання кількості електромобілів та зарядної інфраструктури. «На моє переконання, політика щодо використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива транспортом повинна базуватися на трьох складових: рідке біопаливо, електроенергія та водень», - зауважила О.
Ленська. У цілому учасники семінару ознайомилися з результатами досліджень та рекомендаціями експертів ЄС, що допоможуть визначити цілі використання відновлюваних джерел на транспорті до 2030 року, а також шляхи і механізми їхнього досягнення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Маск прагне перетворити X на супердодаток: скоро з’явиться фінансова послуга
17:23 - У Харкові на тлі негоди зникло світло
17:13 - Президент розповів деталі першого траншу з 90 млрд євро від ЄС
16:08 - Глава OpenAI вибачився за те, що не повідомив поліції про підозрювану у стрілянині
15:03 - Суд наказав знести самочинне будівництво на березі Дніпра у Києві
14:10 - Україні потрібні 5,4 мільярда євро, аби підготуватись до зими – Шмигаль
14:00 - Денис Шмигаль: партнери додатково спрямують 100 млн євро для підготовки України до зими через Фонд підтримки енергетики
13:11 - Партнери України виділять 100 мільйонів євро на підготовку України до зими
12:20 - Денис Шмигаль: Міненерго й МАГАТЕ співпрацюватимуть у відбудові та розвитку ядерної енергетики України
12:01 - Суд не відібрав у компанії 6 мільйонів пайової участі за нову багатоповерхівку у центрі Києві
11:04 - У березні Трамп придбав облігацій на більше 51 мільйона доларів
10:00 - Ворог атакував об’єкт інфраструктури на Житомирщині
09:00 - Одеса, яка відновлюється: чому місто на морі стає новим центром wellness-культури
08:30 - 26 квітня 2026 року - 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - США домінують у світовому видобутку нафти та газу на тлі війни з Іраном – FT
17:31 - Ryanair закриває свою базу в Берліні та звинувачує німецьку авіаційну політику
16:47 - Німецький автопром стикається з жорсткішою конкуренцією через уповільнення Китаю
15:53 - Уряд надасть підтримку Дніпру після масованого обстрілу
15:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасом
14:50 - Трамп приймає покупців свого мем-коїна у «Мар-а-Лаго», тоді як монета втратила 96% вартості
13:55 - На ринку України дешевшають тепличні огірки та помідори
13:00 - У Харкові через атаку московія зазнали пошкоджень лінія електропередач та житлові будинки
12:00 - НБУ присвятив нову пам'ятну монету героям–ліквідаторам Чорнобильської катастрофи
10:55 - На Київщині ворожа атака пошкодила об'єкти критичної інфраструктури
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
08:00 - Творець Міністерства фінансів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.04.2026


Більше новин