Дороги в Зоне отчуждения Чернобыльской АЭС начали передавать на баланс “Укравтодора”

17.10.2020 12:24 | Укррудпром

12:00 17 октября 2020 года

Государственное агентство по управлению зоной отчуждения и государственное специализированное предприятие “Центральное предприятие по обращению с радиоактивными отходами” начали процесс по передаче основных дорог на баланс Службы автомобильных дорог в Киевской области. Планируется, что в целом на баланс “Укравтодора” будет передано около 200 км дорог, соединяющих популярные туристические локации, передает пресс-служба Госагентства зоны отчуждения.

“Решение о передаче является взвешенным и обоснованным, ведь каждый орган должен отвечать за свой участок работы, а автомобильные дороги — ответственность “Укравтодора”, потому что лучше них никто не может знать технологий, процессов и механизмов строительства и содержания дорог”, — пояснил глава ГАЗО Сергей Калашник.

Согласно сообщению, уже проведены выездные совещания с Службы автодорог Киевской области, чтобы провести обследование и определить приоритетность ремонта участков дорог, которые будут переданы.

Как сообщалось, ранее глава “Укравтодора” Александр Кубраков заявил, что 220 километров дорог в 30-километровой Чернобыльской зоне отчуждения будут переданы на баланс Службы автомобильных дорог в Киевской области.

Глава “Укравтодора” отметил, что в ближайшие годы их планируют отремонтировать, а после ремонта они будут обслуживать, преимущественно, туристов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Germany's engine
Exports drive the economy
But growth starts to slow

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
17:20 - Власник Durex домовився про продаж частини бізнесу в московія
17:15 - Компанію, яка ремонтувала мости, змусили повернути до бюджету 23,5 мільйона гривень
16:50 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:47 - Страхового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
16:30 - Як перестати латати діри в енергетиці
16:30 - Укрзалізниця попереджає про можливі зупинки Київської електрички
16:10 - За добу Сили безпілотних систем вразили 19 енерговузлів
15:55 - Російський центробанк різко підвищив прогноз інфляції в країні
15:38 - Грузинський НПЗ потрапив під санкції: яка причина
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
15:10 - московіяни пошкодили два судна поблизу Миколаєва
15:08 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
15:00 - Ціни на пальне знову зросли: найбільше постраждав дизель
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів
13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта


Більше новин