Ольга Стефанішина провела перше засідання комісії, що буде впроваджувати гендерну рівність в Україні

16.10.2020 20:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

16 жовтня Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина провела перше засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. «Наші зусилля слід зосередити на практичній роботі, яка забезпечить рівність можливостей та прав жінок і чоловіків в Україні.
 До кінця місяця важливо завершити підготовку нового Національного плану дій щодо реалізації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та невідкладно затвердити його на засіданні Уряду, – зазначила Ольга Стефанішина.
– Адже тільки у тісній співпраці та чіткій координації між собою органи виконавчої влади можуть розробити та реалізувати низку рішень задля подолання гендерної нерівності в Україні». Учасники наради обговорили низку пріоритетних питань, зокрема: реалізацію виконання зобов’язань України в рамках «Партнерства Біарріц» та їх включення до Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на 2021-2023 роки; стан розробки Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки.
Мир.
Безпека» до 2025 року; забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання домашнього насильства та насильства за ознакою статі; план заходів на виконання Концепції комунікації у сфері гендерної рівності. Під час засідання Віце-прем"єр-міністр заслухала пропозиції міністерств, народних депутатів та учасників онлайн-зустрічі та зі свого боку озвучила пріоритетні завдання для підготовки урядових рішень у сфері гендерної рівності.
Також затвердили план діяльності Комісії на 2020-2021 роки, що сприятиме її більш ефективній роботі, допоможе забезпечити  узгоджену взаємодію органів виконавчої влади з питань проведення єдиної державної політики, спрямованої на досягнення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.  «Дуже важливими кроками на шляху гендерної рівності уже стали приєднання України до «Партнерства Біарріц» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської та підписання Президентом України Володимиром Зеленським Указу щодо протидії домашньому насильству, – додала Ольга Стефанішина.
– Попереду ще багато роботи, зокрема і нашої Комісії, тож я, як голова, докладу всіх зусиль для належного виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань щодо забезпечення рівних умов та можливостей чоловіків і жінок, що відображено і в Угоді про асоціацію з ЄС, і в Цілях сталого розвитку». У засіданні взяли участь члени Комісії, радники міністрів та керівників органів виконавчої влади з гендерних питань, а також представники Офісу дружини Президента. Довідково Комісія з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків створена рішенням Уряду від 2 вересня 2020 року як консультативно-дорадчий орган Уряду під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.  Основна мета такої Комісії – виконання Україною своїх зобов’язань у сфері дотримання гендерної рівності та сприяння посиленню координації роботи в цій сфері.
Наразі до складу Комісії входить 32 особи.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр
16:30 - Три головні звіти бізнесу
16:15 - Нафта впала нижче 90 доларів за барель і продовжує йти вниз на тлі новин з Ормузу
16:10 - Робота в Україні: на які вакансії найбільше зросли зарплати
16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
16:01 - Іран заявив, що відкрив Ормузьку протоку
15:49 - Кожна шоста пачка сигарет в Україні нелегальна
15:45 - У московії другу добу горить нафтовий термінал після атаки українських дронів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.04.2026
15:15 - Регулятор планує підвищити ціни на електрику для бізнесу
15:03 - Фонд держмайна знову виставить на продаж одну з найбільших хімічних компаній
15:00 - Держава готує нові інструменти підтримки аграріїв у прифронтових регіонах
14:50 - На українському ринку обвалились ціни на огірки: скільки вони коштують
14:21 - Державне "Центренерго" заявило про рекордні прибутки, попри масштабні обстріли
14:00 - Національна система торгівлі квотами на викиди парникових газів: у Мінекономіки обговорили подальші кроки запровадження 
14:00 - Інфляція в єврозоні зросла до найвищого рівня за майже два роки
13:45 - Сума збитків від шахрайських дій з платіжними картками зросла на чверть за рік – НБУ
13:42 - Е-кабінет – сучасний онлайн-інструмент для платників
13:41 - Фактична перевірка: підстави для проведення
13:39 - Яким чином здійснюється взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах?
13:38 - Нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки: відображення у податковій декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП
13:38 - У виробника відомого туалетного паперу суттєво впали продажі після ворожих обстрілів
13:37 - До уваги платників плати за землю!
13:35 - Чи передбачено подання уточнюючого Звіту про використання КОРО (РК) (форма № ЗВР-1)?
13:32 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:31 - Надання фізичною особою в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна суб’єкту господарювання: оподаткування доходу ПДФО


Більше новин