Іван Лукеря: Україна зможе імплементувати успішний досвід Німеччини та трансформувати вугільні території

16.10.2020 16:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У рамках робочого візиту делегації України до Федеративної Республіки Німеччина, відбулась низка зустрічей з представниками Міністерства економіки, інновацій, діджиталізації та енергетики землі Північний Рейн-Вестфалія, компаній Thyssenkrupp та Siemens, наукових інституцій та мером міста Боттроп.
Під час зустрічей обговорювались питання реструктуризації вугільних шахт, зокрема, трансформації вугільних регіонів, а також українська сторона ознайомилась з найкращим досвідом реформи вугільної галузі та трансформації регіонів, яка розпочалась у Німеччині понад 50 років тому. «Стратегічна трансформація вугільних територій у фокусі нової державної регіональної політики України.
І досвід Німеччини з цього питання є надзвичайно релевантним для України.
Він доводить, що одним із ключових факторів успішної трансформації є системна взаємодія Уряду та регіональних влад, постійна комунікація та створення ефективного діалогу між владою, бізнесом та освітніми інституціями», — повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря. За його словами, яскравими прикладом такої трансформації є місто Боттроп, яке успішно здійснило перехід від вугільного міста до міста інновацій, науки та зеленої енергетики.
Трансформація впроваджувалась міською радою за підтримки федерального бюджету та коштів ЄС. «Мінрегіон працює над розробкою концепції трансформації вугільних територій, яка стане дорожньою картою для розробки комплексної програми трансформації територій і включатиме також конкретні проекти, які необхідно реалізувати у вугільних територіях.
Наприклад, у землі Північний Рейн-Вестфалія було заплановано та реалізовано більше 130 проектів, які забезпечили стратегічну трансформацію територій», — зазначив Іван Лукеря. Заступник Міністра висловив переконання, що Україна зможе імплементувати успішний досвід і трансформувати свої вугільні території у місця, де успішно розвивається наука, запускаються стартапи та нові бізнеси. Довідково До складу української делегації, очолюваної в.о.
Міністра енергетики Ольгою Буславець, увійшли заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, радник Прем’єр-міністра України Валентина Москаленко, представники Міненерго, Мінрегіону та GIZ.

Додати коментар

Користувач:
email:





London Stock Exchange
Trading floors and digital screens
Numbers never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто
15:35 - За перше півріччя ФДМУ заробив 3,4 мільярда гривень
15:32 - "Квиток до ЄС": в Україні стартує навчальна програма для аграріїв про вимоги європейського ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.07.2026
15:30 - До 1,5 млн куб. м якісної деревини щороку додатково для переробки: Уряд ухвалив пакет рішень для лісової галузі
15:18 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 24 червня 2026 року
15:10 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 06-08 липня 2026 року
15:04 - Повідомлення про проведення публічної презентації проєкту Закону України «Про таксономію сталих видів економічної діяльності та сталі інвестиції»
14:58 - Лист очікувань власника державної організації Національного наукового центру «Інститут метрології» на 2027 від 08.07.2026 № 2803-13/63685-08
14:50 - Російський уряд вперше визнав дефіцит пального в країні: у червні казали, що все добре
14:41 - Данія збільшила внесок до Фонду підтримки енергетики України до 78,5 млн євро
14:30 - московія створює комерційний логістичний центр у сирійському порту Тартус


Більше новин