Мінцифри: 1 млн українців вже стали користувачами оновленого мобільного застосунку Дія

16.10.2020 16:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З моменту запуску 5 жовтня оновлену версію мобільного додатку Дія 2.0 вже встановили 1 млн українців.
У перші дні роботи оновленого застосунку спостерігався великий наплив користувачів, але Дія успішно пройшла піковий етап навантаження.
Про це повідомив перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб під час онлайн-брифінгу. “Один мільйон українців вже є користувачами мобільного застосунку Дія 2.0.
Цей результат фактично отримано за перші 10 днів, які пройшли з моменту презентації.
І насправді це дуже важливий результат, адже ми прагнемо побудувати цифрову державу, в якій не залишиться місця для корупції та зловживань, в якій кожен українець, кожен бізнес зможе отримати будь-яку послугу держави максимально зручно і швидко, без корупції і в один клік”, - зазначив він. Олексій Вискуб повідомив, що Мінцифри розпочало запровадження мобільного застосунку Дія з базового оцифрування документів громадян.
Наразі доступні в цифровому форматі такі документи, як паспорт громадянина (ID-картка та біометричний закордонний паспорт), водійське посвідчення та техпаспорт на авто, податковий номер (ІПН), довідка внутрішньо переміщеної особи, свідоцтво про народження дитини до 14 років (відображається у обох батьків) та цифровий студентський квиток. Перший заступник міністра цифрової трансформації також підкреслив, що серед головних революційних функцій оновленої версії Дія 2.0 є шеринг документів. “Це коли громадянин за власної згоди передає копію документа із електронним підписом, із зазначенням місця, куди відправляється ця копія, що є додатковим захистом.
Ця функція працює і активно набирає популярності”, - зазначив він. Наразі найбільш активно додаток Дія 2.0 застосовується у банківській сфері.
Ним можна скористатися у відділеннях ПриватБанку, А-Банку, а також при відкритті рахунку у Монобанку. “Маємо вже понад 700 рахунків, відкритих повністю онлайн.
Це справжній цифровий прорив”, - підкреслив Олексій Вискуб. Мінцифри також активно розвиває застосування Дії 2.0 у ритейлі.
Наразі багато мережевих магазинів також активно приєднуються до роботи із цим мобільним застосунком, наприклад, “АТБ”, “Велика кишеня” та ін.
Крім того, застосунок активно використовується під час подорожей залізницею, автобусами.
Завершується робота з вітчизняними аеропортами. “Цифровізація документів запускає ланцюгову реакцію цифровізації всієї країни, адже кожен бізнес, банки, поштові відділення, малий бізнес, готелі - вони повинні підлаштовуватися під нові технології і самі ставати більш інноваційними”, - вважає перший заступник Міністра. Також із оновленням Дії 2.0 цей мобільний застосунок стає платіжним інструментом.
Наразі можна сплачувати штрафи за порушення Правил дорожнього руху та борги за виконавчими провадженнями. “За 10 днів користувачі Дії сплатили майже дві тисячі штрафів та боргів на загальну суму 1,5 мільйона гривень”, - поінформував Олексій Вискуб. За його словами, мобільний застосунок також сприяє зменшенню соціальних контактів, що важливо в період пандемії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Technical analysis,
Fundamental analysis,
Which path will lead to riches?

- Fin.Org.UA

Новини

17:24 - Із 15 липня в Києві дорожчає проїзд: скільки коштуватимуть поїздки
16:40 - У Херсоні говорять про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: яка причина
15:27 - Російська атака на порти: є загиблі та поранені
14:40 - Іранський дипломат прибув до Оману, щоб обговорити прохід суден через Ормузьку протоку
13:50 - Російський дрон поцілив підприємство на Полтавщині
13:10 - У Криму обмежили зняття готівки
12:15 - московіяни поцілили у заправки на Донеччині
11:30 - Податкова спостерігає зростання рівня фіскалізації в Україні
10:15 - московія зупинила судноплавство через Дон-Азовський канал після атаки України – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.07.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - NBU June 2026 Inflation Update
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто


Більше новин