Ігор Петрашко взяв участь у відкритті VIII міжнародної агропромислової виставки «АGROEXPO-2020» у Кропивницькому

30.09.2020 20:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 30 вересня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь в офіційному відкритті VIII щорічної міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2020».
Участь у заході взяли представники місцевої влади, керівники профільних бізнес-асоціацій та виробники. «Аграрний сектор був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку.
Розуміючи цю особливу роль АПК, Уряд продовжує системну підтримку аграрного сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях, зокрема, йдеться про підтримку розвитку тваринництва, фермерства, українського сільгоспмашинобудування, садівництва, виноградарства, відновлення зрошення», - зазначив Ігор Петрашко. Він додав, що масштаби виставки «АGROEXPO», яка орієнтована на демонстрацію найсучаснішої сільгосптехніки і обладнання іноземного та вітчизняного виробництва, підтверджує, що машинобудівний сектор України стрімко розвивається. Вже 4 роки поспіль в Україні діє успішна і ефективна програма – Часткова компенсація вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва, яка сприяє зростанню кількості машинобудівних підприємств, розширенню номенклатури, оновленню аграріями парку сільгосптехніки, створення додаткових робочих місць у машинобудуванні, а також збільшує надходження до бюджетів всіх рівнів.
Важливо відзначити, що саме аграрії Кіровоградської області є лідерами з кількості поданих заявок на компенсацію та кількістю придбаної техніки і обладнання. «Також Мінекономіки ініційовано проведення експерименту зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з використанням нецінового критерію оцінки.
Застосування такого критерію матиме мультиплікативний ефект на всю економіку країни», - підкреслив Ігор Петрашко. Міністр також зазначив, що виставка «АGROEXPO» виступає унікальною платформою для ефективного діалогу, обміну досвідом, вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та досягнення нових високих результатів, а також побажав учасникам продуктивної роботи та високих результатів. Детальніше про виставку за посиланням https://bit.ly/3l0tN9C.

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market trends
Influence the economy
And the society

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - Важка ноша. Чи потягне "Гулівер" на дно державні банки
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:45 - Уряд оновив правила малої приватизації: орендоване майно з поліпшеннями продаватимуть через прозорі аукціони
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - Шахрай з сумнівною ліцензією: Комісія попереджає про «інвестора» Войтенка
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»


Більше новин