Уряд затвердив порядок використання бюджетних коштів у рамках проекту «Прискорення інвестицій у сільське господарство України»

30.09.2020 20:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Прискорення інвестицій у сільське господарство України».
 Відповідне рішення Уряд прийняв на засіданні 30 вересня. Порядком пропонується зокрема, визначити механізм використання коштів авансу позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), критерії розподілу авансу позики між виконавцями та фінансовий механізм перерахування коштів авансу позики з рахунку Мінфіну на відкриті в АТ «Укрексімбанк» рахунки Виконавців Проекту (Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство юстиції України, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів). «З метою пом’якшення окремих обмежень на шляху до зростання участі приватного сектору, зокрема, малих і середніх підприємств, у сільськогосподарському ринку факторів виробництва та ринку товарів України Урядом спільно із МБРР було започатковано проект «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».
В рамках реалізації цього проекту 27 серпня 2019 року було підписано Угоду про позику між Україною та МБРР №8973-UA, яка набрала чинності 20 травня цього року.
Сьогодні Уряд прийняв рішення, яке врегульовує питання затвердження Порядку використання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік, з метою забезпечення фінансування спільного із МБРР проекту», - розповів заступник Міністра фінансів Олександр Кава. Наступним кроком буде прийняття окремого рішення Уряду, яким буде визначено конкретні суми, що будуть надані Виконавцям Проекту, за результатами засідання Стратегічної робочої групи для підтримки розвитку сектору сільського господарства і агробізнесу в рамках Проекту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Saving for the future is quite wise,
With money in the bank, you'll feel quite nice.
Don't spend all your cash in just one place,
Or your bank account will soon be a disgrace.

- Fin.Org.UA

Новини

19:25 - На Харківщині ситуацію з енергетикою визнали надзвичайною регіонального рівня
19:05 - В Україні 11 лютого графіки відключення світла діятимуть всю добу
18:45 - Остаточна угода підписана: "Київстар" за 160 мільйонів доларів придбав Tabletki.ua
18:30 - На Полтавщині з'явився комплекс з переробки шишок та насіння хвойних порід
18:14 - На Закарпатті почав роботу модернізований інтермодальний термінал
17:55 - Київстар розширює портфель цифрових медичних послуг завдяки придбанню Tabletki.ua
17:54 - Поліція викрила майнінг-ферми, які обікрали електропостачальника на 9 мільйонів гривень
17:35 - В КМДА пояснили, хто з киян і як зможе отримати виплату 40 тисяч гривень
17:20 - Російська компанія РЖД збирається розмістити облігації в юанях
17:00 - ДПС та Держслужба зайнятості запустили спільний сервіс податкової підтримки для учасників грантових програм
16:59 - Гранти на відкриття бізнесу: для отримувачів створили окремий сервіс
16:56 - Курс євро оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - 25,6 млрд грн податків сплатила ОККО за минулий рік – майже на чверть більше, ніж попереднього року
16:50 - Українці придбали понад 80 тисяч авто на внутрішньому ринку за місяць: топ-10 моделей
16:30 - Реформа "з пістолетом біля скроні"
16:25 - У Одесі на п’ять мільйонів гривень завищили вартість відновлення поліклініки – ЗМІ
16:20 - Канадські авіакомпанії призупиняють рейси на Кубу
16:10 - Засідання Комісії
16:10 - У січні товарообіг України сягнув майже 10 мільярдів доларів: що купували та продавали
16:04 - Ринок фінансових послуг України покинули шість компаній
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.02.2026
15:57 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 36,6 млрд грн
15:49 - Взяття на облік як платника єдиного внеску ФОПа, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність
15:44 - Україна ризикує недоотримати 1,4 мільярда євро фіндопомоги ЄС – аналітики
15:33 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
15:30 - LEV Development потрапив у п'ятірку лідерів премії ТОП-100 девелоперів України за версією ЛУН
15:23 - У московії ціни на огірки наблизилися до вартості м'яса
15:20 - Дунайські порти України за рік перевалили 9 мільйонів тонн вантажів
15:02 - Щодо подання Повідомлення про набуття частки у контрольованій іноземній компанії
14:57 - Роз’їзний характер робіт: чи оподатковується ПДФО вартість проживання та проїзду найманих працівників?


Більше новин