З 1 жовтня розпочинається подача електронної анкети учасника конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік

30.09.2020 18:42 | Міністерство інфраструктури України

30 Вересня 2020, 16:55Прийом електронних анкет відбувається виключно з електронних адрес, що були вказані перевізниками в їх листах-повідомленнях. Анкети, що надійдуть з інших поштових адрес прийматися до участі у конкурсі не будуть.
Електронні анкети надсилаються в форматі Excel на електронну адресу ekmt2021@mtu.gov.ua.
Анкети приймаються з 01.10.2020 до 31.10.2020 (включно).
Після направлення електронної анкети на ekmt2021@mtu.gov.ua Вам буде надіслана автоматична відповідь із посиланням на вебсервіс, де Ви зможете перевірити статус анкети, пересвідчитись в тому, що вона прийнята, а також, в разі наявності зауважень, отримати роз’яснення щодо їх усунення. 
Для зручності, як і останні три роки, на сайті Міністерства інфраструктури створено можливість формування та подання електронних анкет за допомогою онлайн сервісу, який є безкоштовним: http://truck.docsmatic.com/
Доступ до нього надається за логіном та паролем. Де Логін – це вказаний Вами у листі-повідомленні Код ЕДРПОУ вашого підприємства, а пароль – це електронна адреса Вашого підприємства, вказана Вами у листі-повідомленні. Для тих, хто використовував онлайн сервіс в минулому році, Логіни і паролі залишаються незмінними.
Покрокова інструкція з використання цього онлайн сервісу залишається актуальною, як і минулого року, та викладена в Відео інструкції з детальним роз‘ясненням кожної дії перевізника.
Також повідомляємо, що ви можете вносити зміни до створеної анкети протягом всього терміну прийому електронних анкет. Однак кожного разу після внесення змін до створеної в онлайн сервісі анкети, оновлену електрону анкету потрібно повторно надсилати на електронну адресу ekmt2021@mtu.gov.ua.
Інформація про подані електронні анкети від перевізників учасників конкурсу
Довідкові телефони з питань прийому електронних анкет:
(044) 524-95-29, 351-48-07



Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАНС» (м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Індустріальна, 3)
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» (Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів на території Великосорочинської сільської ради (Великосорочинської сільської територіальної громади)
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ « МЗВКК» (Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, будинок 1)
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПТПП «Елегія-Гранд» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, м. Світловодськ, вул. Остапа Вишні, буд. 8-а)


Більше новин