На Херсонщині опрацювали шляхи та методи активізації роботи з кривдниками та надання допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства

30.09.2020 18:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 30 вересня 2020 року, з робочою поїздкою у місті Херсон перебуває заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук. З метою забезпечення реалізації Указу Президента України «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від домашнього насильства» Ольга Ревук провела робочу зустріч з головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим та заступником голови Херсонської ОДА Олександром Самойленком, якого визначено відповідальною особою за координацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в області. Під час зустрічі заступник Міністра акцентувала увагу очільників області на забезпеченні сервісних послуг постраждалим особам, зокрема створенні доступної мережі притулків, денних центрів соціально-психологічної допомоги та функціонування служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства, та залучення до їх створення і функціонування, в тому числі на засадах державно-приватного партнерства, соціально відповідальних роботодавців та громадських об’єднань Херсонщини. В ході робочої поїздки, Ольга Ревук провела міжвідомчу нараду з суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на регіональному рівні та презентувала присутнім стратегію Мінсоцполітики щодо впровадження превентивних заходів, заходів впливу щодо кривдників. Зокрема, для ознайомлення з особливостями роботи кризового центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства, заступник Міністра (з дотриманням правил конфіденційності) у робочому порядку відвідала єдиний у Херсонській області заклад спеціалізованої служби підтримки та поспілкувалась з працівниками та постраждалими особами.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial world turns
Invest, save, spend, and plan ahead
Money never sleeps

- Fin.Org.UA

Новини

08:30 - Економіка критичності: як бронювання працівників стало конкурентною перевагою
08:00 - Стоянкам склали ціну. Вартість паркування в Києві зросте, але не для всіх
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.03.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:19 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»


Більше новин