Уряд уповноважив Ольгу Стефанішину підписати три угоди з ЄС на загальну суму 60 млн євро

30.09.2020 18:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

30 вересня Уряд схвалив проекти трьох угод з ЄС загалом на 60 млн євро для розвитку ресурсоефективної економіки України, протистояння пандемії коронавірусу та гібридним загрозам, а також підтримку громадянського суспільства для впровадження реформ.
Підписати ці Угоди Уряд уповноважив Віце-прем"єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину. «Разом з  Європейським Союзом ми долаємо багато спільних викликів.
Це – боротьба з COVID-19, гібридними загрозами, а також перехід до ресурсоефективної економіки, що не шкодить довкіллю.
Це – спільні завдання, бо подолання цих викликів позитивно вплине на якість життя громадян як в Україні, так і в ЄС загалом», – зазначила Ольга Стефанішина. Так, одна з Угод спрямована на фінансування заходу «Кліматичний пакет для стабільної економіки: (САSЕ) в Україні».
На ці заходи Євросоюз виділяє до 10 млн євро.
Кошти спрямують на розвиток чистого й ресурсоефективного енергопостачання; скорочення викидів парникових газів, що руйнують озоновий шар; стимулювання переходу до кругової економіки, де один і той самий продукт використовується декілька разів. Друга Угода на 30 млн євро спрямована на фінансування «Програми ЄС «Міцні регіони».
Кошти допоможуть місцевій владі реагувати на наслідки пандемії COVID-19, підвищать безпеку мешканців у регіонах, які постраждали від конфлікту та незаконної окупації Криму, а також сприятимуть розвитку незалежних ЗМІ. «Третя Угода на 20 млн євро буде укладена для розвитку громадянського суспільства в Україні та підвищення його можливостей брати участь у впровадженні реформ.
Діалог та інклюзивність у розробці державних політик залишається ключовими для розвитку демократії в Україні, яка цілеспрямовано рухається у напрямку глибшої інтеграції з ЄС», – зазначила Віце-прем"єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

19:21 - Фактична ціна реалізації природного газу на грудень 2025
18:42 - На Київщині без світла залишаються 60 тисяч споживачів
18:34 - 11 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:00 - У Києві повернули світло для ще 60 тисяч осель
17:05 - Асоціація закликала уряд компенсувати місцевим бюджетам витрати на підвищення зарплат вчителям
16:03 - Індонезія заблокувала ШІ-бот Маска
14:59 - Через складну енергетичну ситуацію у Києві збільшують інтервал у метро
14:38 - На лівому березі не працюватиме електротранспорт
13:26 - На правому березі столиці скасували аварійні відключення світла
12:27 - У Києві запровадили екстрені відключення світла
11:35 - ЄС може посилити відповідальність WhatsApp за боротьбу зі шкідливим контентом
10:40 - Трамп хоче на рік встановити ліміт процентних ставок за кредитними картками у 10%
10:00 - Україна і США можуть підписати в Давосі угоду про відбудову на $800 млрд – ЗМІ
08:30 - Чи зможе Трамп витіснити з ринку Росію венесуельською нафтою?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.01.2026
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 січня: Україна віддасть одне з найбільших родовищ літію інвесторам Трампа, наслідки атаки московія
20:50 - Свириденко розповіла про відновлення роботи енергосистеми після удару московія
20:38 - У Києві світло повернули майже 153 тисячам осель – ДТЕК
20:35 - Російський НПЗ у Сербії купив першу нафту після санкційного винятку США
20:10 - Минулого року українські міста отримали 73 трамвайних вагона
19:47 - "Укрзалізниця" призупиняє виплати по єврооблігаціях
19:45 - Grok роздягав людей у X – тепер Маск сховав це за підпискою
19:18 - Зеленський закликав міські адміністрації "не тікати від проблем"
19:15 - Видобуток нафти ОПЕК у грудні скоротився через Іран і Венесуелу
19:10 - АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів землі в Карпатах по 2 тисячі гривень за сотку
18:47 - Кремль латає бюджетні діри за рахунок населення – СЗРУ
18:41 - Пенсійний фонд збільшив видатки на соцвиплати на 10%: як розподілили 940 мільярдів
17:52 - московія уразила два цивільних судна у Чорному морі


Більше новин