Дмитро Кулеба: Світове співтовариство не має закривати очі на терористичні методи на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу

29.09.2020 19:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

28 вересня 2020 року Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у віртуальній ІІ Міністерській зустрічі Групи друзів жертв тероризму, яка відбулася у рамках загальних дебатів 75-ї сесії Генасамблеї ООН.  Дмитро Кулеба засудив тероризм та насильницький екстремізм як одні із ключових викликів міжнародному миру та розвитку.
Глава українського зовнішньополітичного відомства привернув увагу учасників до досвіду України, яка вже сьомий рік поспіль протистоїть збройній агресії та терористичним методам РФ на Донбасі та в Криму. «Світове співтовариство не має закривати очі на спроби держави-постійного члена Радбезу ООН змусити замовчати захисників прав людини, громадських активістів та журналістів на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу під виглядом проведення контртерористичних заходів», - заявив глава МЗС України.  Дмитро Кулеба підкреслив важливість консолідації міжнародних зусиль для забезпечення дотримання прав жертв тероризму та надання їм належної підтримки, допомоги і реабілітації.
«Не менш важливим завданням залишається притягнення до відповідальності усіх організаторів, наставників та спонсорів терористичної діяльності», - наголосив Міністр. Довідково Група друзів жертв тероризму - міжнародне політичне об’єднання країн-однодумців, яке опікується проблемами захисту прав людей, постраждалих внаслідок терористичних актів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансова свобода - це наша мета
Збільшуємо бюджет, але виключаємо дірки
Поєднуючи основи і ризики
Успішність гарантованою не буде, але її шанс тут є

- Fin.Org.UA

Новини

12:45 - Кулеба заявив, що Київ повільно готується до опалювального сезону
12:30 - Ваш наступний клієнт — не людина, а AI
12:29 - Кращі роботодавці України: Київстар переміг у номінації "Вибір експертів" рейтингу Forbes
12:20 - За два дні росіяни атакували відділення "Укрпошти" в трьох областях
12:15 - Урядовий популізм: аналітичні центри розкритикували неадресні соцвиплати
12:01 - Кличко заявив, що держава відмовилась допомагати з відновленням київської ТЕЦ-5
11:55 - Тігіпко займатиметься макроекономікою в ОП – NV
11:40 - Бюджетний комітет рекомендував спрямовувати військовий збір на зарплати військовослужбовців
11:06 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується в Електронному кабінеті?
11:04 - З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?
11:03 - Умови, за яких здійснюється зняття з обліку платників податків за неосновним місцем обліку
11:02 - До уваги платників екологічного податку!
11:01 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснити продаж транспортного засобу, який обліковується на її балансі?
11:00 - Про строк служби РРО
10:59 - Декларація з податку на нерухомість за період(и), в якому(их) виникали об’єкти оподаткування, не була подана: що зі строком давності для нарахування податкового зобов’язання?
10:57 - Податковий агент виплатив фізичній особі забезпечувальну суму за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна: чи є об’єкт оподаткування?
10:56 - До уваги платників податку на прибуток підприємств, які мають земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь!
10:55 - Терміни реєстрації та правила визначення дати реєстрації платником ПДВ
10:55 - В трьох регіонах є знеструмлення через ворожі обстріли
10:54 - До уваги платників податків!
10:53 - Платникам податку на прибуток підприємств про деякі особливості заповнення звітності
10:48 - Єдиний рахунок: механізм сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів та єдиного внеску
10:47 - Як здійснюється проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються податковими органами?
10:45 - Дніпропетровщина: результати роботи комісії з питань зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН
10:43 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження плати за землю від фізичних осіб склали майже 163,0 млн гривень
10:43 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження плати за землю від фізичних осіб склали майже 163,0 млн гривень
10:41 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали майже 15,8 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
10:40 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,3 млрд грн ПДФО
10:39 - Податкова соціальна пільга для одиноких матері чи батька: як отримати
10:38 - Глобальне опитування платників податків продовжується: долучайтеся!


Більше новин