ДРС запропонувала Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради не дублювати свої регуляторні акти

29.09.2020 17:00 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

25 вересня 2020 року у приміщенні Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулось відкрите громадське обговорення регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування в місті Івано-Франківську». Згідно із задекларованою метою, прийняття даного рішення має привести до впорядкування вуличного паркування в центральній частині міста.

Разом з цим, в ході обговорення запропонованого проєкту рішення встановлено, що на даний час вже існують чинні рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, які врегульовують дане питання, зокрема: рішення від 09.06.2016р.  № 403 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування в місті Івано-Франківську», від 12.07.2018р.  № 752 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування в місті Івано-Франківську».

Тому, завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області Андрій Соболевський, беручи участь в обговоренні даного проєкту рішення, підняв питання доцільності прийняття запропонованого регуляторного акта. Адже, згідно зі змістом запропонованого рішення воно не передбачає скасування попередніх. У тому числі Андрій Соболевський звернув увагу на підготовку аналізу регуляторного впливу до проєкту рішення та наголосив на тому, що саме в аналізі регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта повинна обґрунтовуватись необхідність його прийняття, з метою вирішення чітко визначеної існуючої проблеми.

Тому, виходячи із передбачених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» принципів, зокрема, доцільності та адекватності, Андрій Соболевський запропонував переглянути всі існуючі рішення щодо даного питання та врегулювати його не виходячи за рамки чинного законодавства, з урахуванням чинності Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунальної політики від 11.11.2005 № 160, в якому визначається процедура підготовки та проведення конкурсу з утримання об’єктів благоустрою (до яких належать майданчики для паркування), а також умови залучення на конкурсних засадах підприємств, установ, організацій.

Запись ДРС запропонувала Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради не дублювати свої регуляторні акти впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок валютний –
Дійшло до кульмінації
Тисячоліття.

- Fin.Org.UA

Новини

10:56 - Податковий сервіс без бар’єрів: отримуйте державні послуги у максимально зручному та доступному форматі
10:55 - Електронний кабінет – доступний і комфортний податковий сервіс
10:53 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували понад 5,9 млн грн частини чистого прибутку
10:51 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 3,1 млн гривень
10:50 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 3,1 млн гривень
10:42 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
10:41 - Декларування іноземних доходів 2026: що варто знати?
10:40 - Військовий збір зріс на понад чверть: до бюджету надійшло 43,5 млрд грн за квартал
10:39 - ДПС та ОТД Казначейства США узгодили подальші кроки цифрової трансформації податкового адміністрування
09:50 - Нафта подорожчала на 7% через обіцянку Трампа блокувати Ормуз
08:30 - Чим загрожують китайські посилки
08:00 - Контейнери не пахнуть: дубайський портовий оператор пішов з України, аби зайти в Росію
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.04.2026
17:48 - Куба заявила, що відкрита для інвестицій США, але є нюанс
17:15 - Американські ВМС блокуватимуть Ормузьку протоку – Трамп
16:50 - Херсонські фермери вирощують овочі замість пшениці – бояться пожеж
15:42 - Німецькі ультраправі хочуть реанімувати "Північний потік"
14:27 - Кулеба розповів, що дозволить підвищити темпи ремонту доріг
13:35 - Компанія друга Путіна заходить у Ялтинський порт – ЗМІ
12:18 - Китай розширює торговельні зв’язки, щоб пережити епоху Трампа – ЗМІ
10:45 - Нафтопровід в обхід Ормузької протоки відновився після іранської атаки
10:10 - США та Іран не досягли угоди щодо припинення війни
10:00 - Зі світлим святом Великодня!
19:27 - На Великдень не передбачено відключень світла
18:00 - Щотижневий дайджест
18:00 - Індія підвищила експортні мита на дизельне паливо та авіаційне паливо
17:30 - Виробник танків Leopard вийде на IPO
16:23 - Дуров радить росіянам оновити Telegram, аби обходити блокування
15:10 - Три нафтові супертанкери проходять через Ормузську протоку
14:02 - Сенатори-демократи закликають не продовжувати виняток із санкцій для нафти московія


Більше новин