Міністр оборони України назвав попередні причини падіння літака Повітряних Сил ЗС України АН-26Ш

26.09.2020 11:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

«Попередній аналіз свідчить, про те, що скоріш за все літак зачепився крилом за землю».
Про це сьогодні, 26 вересня, повідомив Міністр оборони України Андрій Таран під час спілкування з журналістами на місці катастрофи літака АН-24Ш. «Усе йшло за планом, літак виконував тренувальні польоти для навчання курсантів.
За штурвалом перебував пілот — інструктор, курсанти по черзі сідали у праве крісло поруч з ним для отримання навичок пілотування та керування літаком», — повідомив Андрій Таран. За словами Міністра, попередній аналіз дає підстави вважати, що скоріш за все літак зачепився крилом за землю. «Бортовий самописець зараз знаходиться в літаку, після аналізу інформації, яка там записана, можна буде робити висновки», — повідомив він. Керівник оборонного відомства зазначив, що за попередньою оцінкою фахівців з льотної безпеки, сталась відмова одного з датчиків у лівому двигуні повітряного судна.
Тобто, відмовив не сам двигун, а один з його датчиків.
Міністр додав також, що двигун літака мав у запасі більше п’яти тисяч льотних годин до чергового ремонту. За словами Андрія Тарана, літак 1977 року виробництва, тобто йому 43 роки.
Але машина могла здійснювати польоти ще три роки без поновлення ресурсу.
Йдеться і про двигуни, і про сам борт.
Він також підкреслив, що упродовж вчорашнього дня літак здійснив шість злетів та п’ять посадок, і мав ще працювати до 23:00.Тобто, усе йшло за планом. «Безумовно, сталася жахлива трагедія, причини будемо з’ясовувати.
Остаточні висновки буде зроблено після розшифрування бортових самописців», — підсумував Міністр оборони України Андрій Таран.

Додати коментар

Користувач:
email:





Rising markets soar,
Investors cheer, but what for?
The fall awaits more.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.08.2026
14:40 - Ворог атакував шахту ДТЕК на Дніпропетровщині: загинув працівник
14:36 - Міненерго готує шахти до передачі ФДМУ: що відомо
14:30 - Обмеження на продаж пального знову поширилися майже на всю Росію – ЗМІ
14:07 - Рішення Національного банку про визнання ділової репутації власника істотної участі в ТОВ "ФК "ФІНУНІВЕРСАЛ" небездоганною є правомірним
13:53 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:35 - В Україні зростає кількість ювелірних компаній: хто заробляє найбільше
13:28 - До уваги платників екологічного податку!
13:27 - Якими документами ФОП може підтвердити витрати з оплати товарів, робіт, послуг (оренди) фізичній особі – продавцю (орендодавцю)?
13:26 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено?
13:25 - Платник податку на прибуток, для якого базовим звітним (податковим) періодом є календарний квартал, в ІІІ кв. п. р. втратив статус фінансової установи: яку ставку податку зазначати в декларації?
13:24 - У власника квартира загальною площею більше 300 кв. м та/або будинок більше 500 кв. м: чи застосовується пільга з податку на нерухоме майно?
13:23 - Чи подається Додаток Д1 до Розрахунку ЮО або Додаток ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД, якщо платник єдиного внеску у звітному періоді не використовує найману працю?
13:21 - Яким чином малолітній особі (до 14 років) отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків у разі його втрати або зіпсування?
13:20 - Отримання гуманітарної допомоги: деякі особливості заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
13:18 - Податковий агент змінив місцезнаходження: куди подається Розрахунок ЮО та Розрахунок ФОП/НПД?
13:17 - Дніпропетровщина: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 504,7 млн грн єдиного податку
13:16 - Від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 534,5 млн гривень
13:15 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДВ до бюджету перевищили 11,7 млрд гривень
13:14 - Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочали 43 заклади охорони здоров’я
13:14 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу»: простір ефективної комунікації
13:12 - Дніпропетровщина: податківці обговорили з бізнесом алгоритм дій у разі несправності РРО чи відсутності зв’язку
13:10 - Особливості справляння податку на прибуток підприємств: податківці Дніпропетровщини провели зустріч з бізнесом
13:09 - Знищене обстрілами майно: як списати товари та основні засоби
13:03 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:00 - Як запустити ринок безпілотних авто в Україні
13:00 - Ірак не зможе експортувати нафту в обхід Ормузу ще роками – ЗМІ
12:59 - Податок на нерухомість: за сім місяців бюджети отримали 8,4 млрд грн
12:40 - У Енергоатомі розповіли про вплив аномальної спеки на роботу АЕС
12:30 - Великий склад більше не стратегія: як бізнесу перебудувати логістику під війну


Більше новин