Мінрегіон працює над забезпеченням функціонування системи технічного регулювання індустрії будівельної продукції в Україні

24.09.2020 23:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Верховна Рада України 2 вересня 2020 року прийняла у другому читанні проект Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку», який імплементує в Україні положення Регламенту (ЄС) № 305/2011 Європейського Парламенту і Ради.
Наразі цей проект Закону передано на підпис Президента. Імплементація Регламенту ЄС 305 у національне законодавство України є обов’язковою умовою для укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Agreements on Conformity Assessment and Acceptance of Industrial Goods, Угода АСАА, «Промисловий безвіз») з метою відкриття доступу промислової продукції на ринки України та країн ЄС. Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закон в цілому набирає чинності з 1 січня 2023 року. «Фактично для забезпечення функціонування системи технічного регулювання індустрії будівельної продукції в Україні, гармонізованою з європейською, фактично ми маємо рік, отже робота має бути системною», – зазначив перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський. З метою обговорення питань практичної імплементації положень Регламенту 305 в Україні 24 вересня відбулася низка робочих зустрічей за участі депутатського корпусу, представників Мінрегіону, Мінекономіки, Національного органу стандартизації, а також виробників будівельної продукції (Німецько-Українська промислово-торговельна палата, Асоціація виробників цементу України «Укрцемент»). Обговорили з виробниками будівельної продукції основні положення закону, що саме зміниться для учасників будівельного ринку після набуття чинності положень закону, а також які етапи його провадження. «Для нас надзвичайно важливо, щоб усі учасники будівельного ринку розуміли законодавчі зміни, адже вони направлені на забезпечення якості вітчизняної будівельної продукції, встановлення чітких правил гри», – підсумував Василь Лозинський. Наразі Мінрегіоном спільно з Мінекономіки підготовлено проект Дорожньої карти імплементації Регламенту 305, яка передбачає розроблення близько 30 нормативно-правових актів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції впали,
Спад хоче зіпсувати всіх
Але не зупинить.

- Fin.Org.UA

Новини

22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
16:00 - Прибутки німецьких концернів зросли, але переважно за кордоном – ЗМІ
15:55 - Пентагон уклав угоди з Boeing та RTX щоб збільшити виробництво ракет для ППО
15:39 - Комісія запрошує фахівців, які готові ухвалювати складні рішення для ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026
15:26 - московія збудувала ще один танкер для обходу санкцій північними морями
15:15 - Кредитування підтримує прибутковість банків шість кварталів поспіль
15:02 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як змінився кошик українців
14:36 - Дефіциту продуктів в Україні немає – Висоцький
14:30 - АЕС не витримують спеки
14:15 - БЕБ скерувало до суду справу фальсифікаторів агрохімікатів
13:56 - Працівникам Укрзалізниці підвищать зарплати
13:45 - Протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років: сплата юридичною собою транспортного податку
13:43 - Щодо врахування обсягів отриманого платником пального з метою визначення приміщення або території акцизним складом
13:39 - Дрони, молоко і банк, що вижив: у які сектори зараз іде капітал через ринок цінних паперів
13:38 - До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!
13:33 - Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків на розрахунки, які проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів?


Більше новин