65 млн доларів від Світового Банку буде спрямовано на оновлення дорожньої інфраструктури Луганщини, - Владислав Криклій

24.09.2020 20:54 | Міністерство інфраструктури України

24 Вересня 2020, 16:13
Україна і Світовий Банк домовилися про надання позики у розмірі 65 млн доларів на оновлення дорожньої інфраструктури Луганщини у рамках реалізації нового проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження». Надання цієї позики також погоджено Міжнародним банком реконструкції та розвитку.
«Завдяки Програмі Президента «Велике будівництво» цьогоріч ми оновлюємо рекордну кількість автошляхів – понад 6 тисяч км доріг державного та місцевого значення. Проте, звісно, цього недостатньо, щоб повністю оновити всю дорожню мережу України, у тому числі на сході нашої держави, яка внаслідок російської агресії постраждала найбільше. На це знадобиться не один річний бюджет країни. Тому ми вкотре дякуємо нашим міжнародним партнерам за підтримку і я впевнений, що новий спільний проєкт з відновлення дорожньої мережі Луганщини допоможе нам створити сучасну та якісну інфраструктуру для людей. І, найголовніше, результати цих змін побачать і відчують на собі самі жителі цього регіону. А мешканці тимчасово окупованих територій будуть знати, що Україна змінюється і дбає про своїх громадян», - прокоментував реалізацію майбутнього проєкту Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
Відповідну угоду про надання позики планується підписати до кінця цього року.
 У рамках вищезазначеного проєкту буде оновлено близько 183 км автошляхів загального користування державного значення в Луганській області:
- Н-26 Чугуїв – Мілове;
- Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ;
- Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут.
Владислав Криклій додав, що азовський та східний регіон залишається одним із пріоритетів відновлення інфраструктури для держави.
 
 
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii. 




Додати коментар

Користувач:
email:





Commodities trade
Oil, gold, and grain prices rise
Supply and demand

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 2 квітня: ціни на нафту злетіли, Насірова позбавили волі
20:45 - Україна відновлює критичну інфраструктуру попри на брак обіцяної ЄС підтримки – Зеленський
20:28 - Уряд фінансово простимулює перенавчання на пріоритетні спеціальності
20:25 - Ціна на нафту "тут і зараз" злетіла до максимуму з 2008 року
19:55 - московія готує нову відправку нафти танкерами до Куби
19:30 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 158 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and almost UAH 2,185 Billion Total since Martial Law Was Imposed
19:30 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 158 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 185 млрд грн
19:25 - До суду скерували справу голови одного з міст на Київщині
19:15 - Пункти екологічного контролю: за півроку — понад 2 тисячі роз’яснень і сотні превентивних заходів
19:05 - Ворог 129 разів атакував об'єкти "Нафтогазу" протягом опалювального сезону
18:55 - Удари України змушують Росію скорочувати видобуток нафти – Reuters
18:45 - Спрощено процедуру ініціювання платежів у відкритому банкінгу
18:43 - Уряд профінансував запуск модульних котелень у п’яти регіонах
18:30 - В Україні 3 квітня відключатимуть світло для бізнесу та населення: в який період
18:20 - Ізраїль вдарив по сталі: найбільший завод Ірану зупинив виробництво
18:09 - Фінансові компанії отримали додатковий час для адаптації до оновлених вимог до капіталу
18:05 - На початку року російські компанії втратили третину свого прибутку
17:55 - Міноборони повернули 57,5 мільйона гривень за давно "провелений" контракт
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 3 квітня
17:25 - Кредитування у гривнях під виглядом крипти: НБУ заборонив Crypsee надавати фінансові послуги
17:20 - Reuters: супутники показали розбитий нафтопорт московія, по якому били дрони України
17:18 - "Тіньовий флот" московія забезпечений системою Starlink – ЗМІ
17:00 - Усе вкрадене повернуть: ВАКС виніс рішення у справі Одеського припортового заводу
16:45 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за березень 2026 року перераховано понад 7 млрд грн
16:44 - НАЗК дослідило корупцію: які сфери українці вважають найбільш корумпованими
16:30 - Що насправді дає теплиця
16:10 - Ворог вдарив балістикою по підприємству в Чернігові: є загиблий та поранений
16:09 - Міноборони: у березні Україна вразила 15 заводів, НПЗ та терміналів
16:00 - Саудити запустили новий торговий шлях в обхід Ормузької Протоки


Більше новин