Денис Шмигаль: Програма «5-7-9» буде продовжена на наступний рік

24.09.2020 19:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів під час зустрічі з Американською торговельною палатою (ACC), яка об’єднує найбільших інвесторів та міжнародні компанії, що працюють в Україні. Денис Шмигаль підкреслив, що програма «Доступні кредити «5-7-9%» буде продовжена на наступний рік у тому вигляді, у якому вона працює зараз. «Програма довго набирала обертів.
І зараз вона себе виправдовує.
На зустрічах із бізнесом нас просять продовжити програму й для цього є об’єктивні причини.
Багато хто лише у вересні отримав кредити, і мати їх на 2-3 місяці — беззмістовно.
Відповідно, ми вже заклали гроші в проект Держбюджету за цим напрямком на 2021 рік.
Бізнес зможе взяти кредити, як для інвестицій та розвитку, так і для рефінансування», — зазначив Глава Уряду. Відповідаючи на запитання представників Американської торговельної палати, Денис Шмигаль розповів про кроки Уряду для покращення інвестиційної привабливості України.
Він нагадав, що днями команда UkraineInvest презентувала новий інвестиційний гайд.
«У ньому можна знайти інформацію, яка цікавить інвесторів, про кожну галузь української економіки в електронному вигляді.
Ми будемо й далі його наповнювати, він оновлюватиметься щоквартально», — зазначив Глава Уряду. Разом з тим, за словами Прем’єр-міністра, Уряд працює над полегшенням для бізнесу за тими показниками, які формують рейтинг Doing Business, та над реалізацією «структурних маяків», що містяться в програмах міжнародних фінансових партнерів України. Ще одним кроком для покращення інвестиційної привабливості України Прем’єр-міністр назвав розроблення Національної економічної стратегії 2030. «Ми формуємо візію та кроки, робимо аудит держави для того, щоб до кінця цього року сформувати першу в історії України десятилітню стратегію.
Ми робитимемо це публічно із залученням асоціативних структур, експертів та представників бізнесу», — наголосив очільник Уряду. Очільник Уряду зазначив, що вже розпочалися консультації зі спеціалістами щодо утворення фондового ринку в Україні та висловив сподівання, що представники АСС доєднаються до цього процесу.
«Переконаний, із залученням міжнародних експертів ми розвинемо цю тему та за рік вийдемо на створення фондового ринку», — сказав Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр також подякував всім компаніям, які продовжують працювати та інвестувати в Україну.
Він запросив Американську торговельну палату та інші бізнес-асоціації до системного діалогу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear, who knows,
Fortunes won and fortunes lost,
The market humbles.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:05 - Уряд виділив кошти на облаштування антидронового захисту на дорогах Херсонщини
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
18:00 - Приватизація заводу «Трансзв’язок» на Прозорро.Продажі: ціна зросла майже в 10 разів
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, м. Олександрія, вул. Знам’янська, буд. 34В)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, село Велика Скельова, вул. Лісова, буд. 18А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Центральна, 192А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Великоандрусівська ТГ, село Подорожнє, комплекс будівель та споруд №5)
17:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Інгулецька, 4А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Братів Петриченків, 1А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Садова, 2В)
17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Первозванівська ТГ, село Клинці, вул. Аджамська, 1)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новоукраїнська ТГ, село Воронівка, вул. Вахівська, 47)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Новгородківська ТГ, село Воронцівка, вул. Джерельна, 1)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, м. Новомиргород, вул. Добровольців, 10)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Катеринівська ТГ, село Обознівка, вул. Набережна, 4)
17:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’янка, вул. Центральна, 2)
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’януватка, вул. Придорожня, 28)
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СФГ «ПРОГРЕС» (Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Никонорівка, вул. Перемоги, 6Б)
17:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТЕПЛОПОСТ» (Кіровоградська область, Кропивницький район, Соколівська ТГ, с. Івано-Благодатне, вул. Абросімова, 1-а)


Більше новин