Українці, які застрягли в Китаї, повернуться додому додатковим рейсом МАУ Тяньцзинь – Київ

24.09.2020 19:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Спільними зусиллями МЗС України, авіакомпанії МАУ та наших закордонних партнерів вдалося створити необхідні умови для здійснення авіарейсу 26 вересня. Авіакомпанія МАУ здійснить рейс із Тяньцзіню до Києва із зупинкою в Делі.
Проміжна посадка в Делі дозволить також перевезти понад 200 студентів з Індії, які повертаються на навчання до України. В’їзд студентам до України дозволений в умовах заборони з боку Уряду щодо перетину кордону іноземцями. Тож українські громадяни й іноземні студенти з Делі зможуть дістатися в Україну, незважаючи на відсутність прямого авіасполучення між Україною і Китаєм та Індією.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року
14:13 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення сплатили до бюджетів громад майже 5,3 млн гривень
14:12 - Податок на нерухомість: майже 604,8 млн грн – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:10 - Понад 29,3 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
14:09 - Сумлінна сплата податків - запорука фінансової стійкості держави: на Дніпропетровщині обговорили питання протидії схемам штучного «дроблення бізнесу»
14:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили особливості оподаткування екологічного податку в Україні для суб’єктів господарювання
14:05 - московія продовжить заборону на продаж бензину за кордон до кінця року – росЗМІ
14:02 -  Податковий супровід, ветеранська підтримка та цифровізація: діалог податківців Дніпропетровщини з платниками
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:44 - Сплата платежів з використанням єдиного рахунку: підсумки зустрічі податківців Дніпропетровщини з платниками
13:43 - 24,1 млрд грн плати за землю сплатили платники з початку 2026 року
13:41 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
13:30 - У червні туристи скасували 30 тисяч путівок до Криму
13:25 - Нафтовидобуток Казахстану скоротився удвічі після атак на російські порти – ЗМІ
13:08 - За півріччя НАЗК виявило у деклараціях порушення на 1,9 мільярда гривень
13:00 - Франсуа Бенароя: "BNP Paribas прагне бути містком між Україною і Європою під час відбудови країни"
13:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 липня
12:50 - Ціни на нафту впали нижче 90 доларів за барель на тлі новин з Ормузу
12:47 - Пропонується внести зміни до порядку відкриття та закриття рахунків користувачів
12:35 - московія знищила всі АЗС від Харкова до Полтави
12:30 - Антикорупційний комплаєнс без сповільнення бізнес-процесів
12:18 - московіяни знову атакували судна у заблокованих портах
11:42 - За пів року в Україні зареєстрували 20 тисяч нових компаній – Опендатабот
11:12 - Nvidia веде переговори з OpenAI щодо 250 мільярдів доларів для центру обробки даних
10:20 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
09:45 - Біля Одеси затонуло іноземне судно, атаковане росіянами
09:00 - Країни-члени ЄС скасували заборону на імпорт російського соболиного хутра
08:30 - Де газовій генерації купувати газ?


Більше новин