Сергій Дейнеко: Ми робимо все від нас залежне, аби перетин кордону транспортними засобами був максимально швидким

24.09.2020 17:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Держприкордонслужба робить все необхідне, аби перетин кордону транспортними засобами був максимально швидким.
Про це Голова ДПСУ зазначив під час перебування на кордоні з Угорщиною та Словаччиною, де протягом останнього часу фіксуються черги транспортних засобів, які прямують на виїзд з України. Зокрема, він особисто перевірив ситуацію в пунктах пропуску «Лужанка», «Тиса» та «Ужгород». Сергій Дейнеко наголосив на чітких координаційних заходах між співробітниками ДПСУ та працівниками ДМСУ під час оформлення транспортних засобів різних категорій. «Звісно, перетин кордону не залежить винятково від контролюючих служб української сторони.
Процедури оформлення відбуваються і в пунктах пропуску суміжних країн.
Однак ми маємо робити все від нас залежне, аби перетин кордону транспортними засобами був максимально швидким і в той же час відповідав критеріям безпеки», – наголосив керівник прикордонного відомства. Він визначив завдання щодо оперативного і обов’язкового підтримання чіткої взаємодії з контролюючими органами Угорщини та Словаччини, адже лише спільними діями по обидва боки кордону можна максимально впливати на ситуацію. Це питання Голова ДПСУ також обговорив з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, з яким зустрівся в пункті пропуску «Ужгород».
Зі свого боку Дмитро Кулеба зазначив, що під час зустрічей у Словаччині обговорить питання з виникненням черг на кордоні та пропонуватиме віднайти спільні оптимальні рішення для стабілізації ситуації. Крім того, питання вирішення черг керівник ДПСУ обговорив і з Головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим.
Також вони разом поспілкувалися з водіями вантажівок, які перетинають кордон. Голова Держприкордонслужби зазначив, що прикордонники прикладають максимум зусиль і використовують всі можливості для пришвидшення пропуску автівок.   Очільник обладміністрації Олексій Петров відмітив про опрацювання пілотного проекту зі створення онлайн-черги, за прикладом європейських країн, коли водії матимуть можливість завчасно бронювати дату і час проходження оформлення на кордоні. Відмітимо, що перед пунктами пропуску «Ужгород» та «Тиса» на виїзд з України наразі перебуває більше 200 вантажівок. Крім того, виїзду за межі України в Угорщину через пункт пропуску «Лужанка» очікують близько 200 мікроавтобусів та легкових автомобілів.
При цьому, на ситуацію впливає рішення угорської сторони про заборону в’їзду для багатьох категорій іноземців, але зберігається транзитний проїзд для українців, який дозволяється лише через пункти пропуску «Лужанка» і «Тиса». Звертаємося до усіх подорожуючих, які мають намір перетнути державний кордон найближчим часом, – слідкуйте за рекомендаціями, враховуйте ситуацію на кордоні та обирайте найменш завантажені пункти пропуску, аби уникнути зайвого очікування перед пунктами пропуску.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збереження грошей
Це мистецтво, як і володінням
Фінансовими ринками.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія
20:45 - Ринок готується до відкриття Ормузу: танкери вже питають ціни, але ще не йдуть
20:20 - Ормуз не стоїть: танкери таємно вивозять нафту з Перської затоки
20:00 - Трамп заперечив участь США у фонді на $300 мільярдів для Ірану
19:30 - Нафти може стати забагато: МЕА дало перший прогноз на 2027 рік
19:00 - За п’ять місяців держава отримала від приватизації мільярд гривень
18:42 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "СВІФТ ГАРАНТ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:35 - Після ударів по НПЗ московія змушена завозити бензин з Азії
18:20 - Уряд запускає ринок довгострокових контрактів на електроенергію
18:06 - Типи конденсаторів та їх роль у сучасній електротехніці
18:05 - Через атаки БпЛА у низці регіонів московії заборонили польоти малої авіації
18:02 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "УКмосковіяІНСТАНДАРТ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - Інтер’єр і комфорт: прості способи зробити дім функціональним
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 18 червня
17:20 - московіяни атакували автівку "Укрпошти" у Нікополі, водія поранено
17:12 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
17:07 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
16:45 - Шахрай продав курортну землю на Львівщині у 27 разів дешевше ринку – прокуратура
16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:10 - Український агроекспорт цьогоріч уже вийшов на 23 нові ринки
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community
15:45 - московія відстала від плану нафтовидобутку на 10% після атак України – МЕА
15:42 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.06.2026
15:15 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
14:55 - Інтерв’ю Андрія Пишного для Reuters про адаптацію фінансового сектору України до стандартів ЄС
14:40 - Уряд запускає довгострокові контракти на ринку електроенергії
14:25 - Стартували переговори з ЄС: ключові виклики та пріоритети щодо агросектору
14:15 - САП вимагає конфіскувати активи міністра розвитку громад Кулеби: яка причина


Більше новин