Купленный у Пинчука Ярославским “Кредит Днепр” отчитался об убытках в 177 млн гривен

24.09.2020 10:00 | Укррудпром

09:20 24 сентября 2020 года

Банк “Кредит Днепр” по итогам января-августа отчитывается об ущербе 177,2 млн грн (за январь-июль было 184,4 млн грн, за 8 месяцев-2019 — 25,9 млн грн). Об этом сообщает Finbalance.

Заявленный показатель достаточности (адекватности) регулятивного капитала на 01.09.2020 — 14,51% (требование НБУ — не менее 10%).

По данным НБУ, конечным владельцем банка “Кредит Днепр” является Александр Ярославский, который недавно приобрел финучреждение у Виктора Пинчука.

Предоставляя согласие на изменение владельца банка, НБУ отмечал, что “заявитель (Ярославский) обязался предоставлять банку полную финансовую поддержку для обеспечения надлежащего финансового состояния”.

За первое полугодие отчисления банка “Кредит Днепр” в резерв под обесценение кредитов и средств в других банках составляли 305 млн грн (за 6 месяцев 2019 — 247,2 млн грн). Кредитный портфель сократился до 2,88 млрд грн (с 3,3 млрд грн на начала года).

Как сообщалось, бизнесмен Александр Ярославский 3 августа приобрел 100% уставного капитала (3,59 млрд акций) банка “Кредит Днепр” у Виктора Пинчука.

По данным отчетности, чистая прибыль банка “Кредит Днепр” по итогам деятельности в 2019 году составила 309,9 млн грн, тогда как в 2018 году его чистый убыток составлял 551,5 млн грн.

Банк “Кредит Днепр” основан в 1993 году. Его единственным акционером до последнего времени являлась компания “Бренкрофт Энтерпрайзез Лимитед”, которая опосредованно принадлежит Виктору Пинчуку.

Согласно данным Нацбанка Украины, на 1 июня 2020 года по размеру общих активов занимал 19 место среди 75 действующих.

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

13:20 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:19 - Частина чистого прибутку: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету на понад 20,4 млн гривень
12:18 - Фізичною особою одержано дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: порядок сплати ПДФО
12:17 - Фахівцями податкової служби Дніпропетровщини протягом 2025 року розглянуто 1 013 звернень громадян
12:16 - Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни тепер мають право на податкову знижку за оренду житла
12:14 - Увага! З 01.01.2026 відкрито новий рахунок за кодом класифікації доходів бюджету 50070100 «Кошти, що надходять від сплати роботодавцями внеску, штрафів та пені за несплату чи за порушення порядку сплати такого внеску»
12:13 - Розпочалось декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2025 році!
12:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили місцеві бюджети на понад 2,0 млрд гривень
12:10 - Рентна плата за видобування природного газу: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 28,6 млн гривень
12:09 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
12:07 - Порядок та терміни реєстрації ПРРО
12:05 - Понад 323,7 млн грн акцизного податку з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
12:04 - Понад 19,5 млрд грн ПДВ спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:03 - Підтримка обороноздатності країни: майже 9,2 млрд грн військового збору сплатили платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:02 - Охоронна діяльність і єдиний податок: що змінюється з 1 січня 2026 року
12:00 - Леся Карнаух: Місцеві бюджети у 2025 році отримали понад 491 млрд грн
11:57 - Ключові показники для платників єдиного податку
11:55 - Інформаційний лист № 1/2026: Особливості формування переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства у 2026 році
11:55 - Хід Трампа у Венесуелі поставив під удар нафтову безпеку Китаю
11:49 - Збір за паркування транспортних засобів: платники Дніпропетровщини поповнили місцеві бюджети на понад 48,4 млн гривень
11:48 - За спецвикористання води платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 107,7 млн грн рентної плати
11:40 - З 1 січня 2026 року змінюється порядок подання Податкового розрахунку для ФОПів та самозайнятих осіб
11:38 - До уваги платників, які обирають спрощену систему оподаткування!
11:35 - Моторні вподобання: які моделі авто за типом пального найчастіше обирають українці
11:25 - Мінфін підрахував, яку частку оборонних видатків забезує військовий збір
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 8 січня
11:07 - Безповоротна фінансова допомога виплачена працівнику резидентом Дія Сіті – платником податку на особливих умовах: звітність і оподаткування
11:06 - Приймання та обробка електронних документів ІКС «Єдине вікно подання електронної звітності»
11:05 - До уваги суб’єктів господарювання!
11:03 - Щодо неврахування таблиці даних платника ПДВ


Більше новин