В Україні з’явиться Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей

23.09.2020 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про створення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей і затвердив Положення новоствореного органу. Законом України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”, передбачено створення спеціального органу державного регулювання – Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.
Для розробки підзаконних нормативно-правових актів, необхідних для запуску Комісії, створено робочу групу, яку очолив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. З-поміж завдань робочої групи: прийняти Положення про створення Комісії; створити відкритий реєстр з даними про організаторів азартних ігор; розробити ліцензійні умови; створити систему онлайн-моніторингу, відповідно до міжнародних стандартів. Також Мінцифри допомагатиме у створенні інструменту для отримання ліцензії оnline. Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей здійснюватиме ліцензування, моніторинг та контроль за діяльністю учасників ринку.
Це дозволить: легалізувати ринок азартних ігор та створити прозорі зрозумілі умови для ведення бізнесу в цій сфері; обмежити відвідування гральних закладів та участь в азартних іграх лудоманами (громадяни, які страждають явно вираженою ігровою залежністю); отримувати додаткові суттєві надходження коштів до державного бюджету від продажу ліцензій та провадження діяльності у сфері азартних ігор та лотерей, які будуть направлені до Державного фонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки «Запуск роботи Комісії унеможливить діяльність нелегальних гральних закладів під виглядом проведення державних лотерей.
А легалізація грального бізнесу стимулюватиме українську економіку, дозволить залучати інвестиції, створити додаткові робочі місця та отримати суттєве джерело додаткових надходжень до Державного бюджету України», - зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Планується, що Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей почне працювати в листопаді цього року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Китай і США домовилися про взаємне зниження мит
17:00 - Дрон атакував ядерний об'єкт в ОАЕ
15:35 - Один із ключових у московії виробників деталей для дронів та ракет оголошує банкрутство
14:50 - Іранські танкери продовжують ходити через Ормуз попри блокаду США – ЗМІ
14:00 - Суд відібрав у товариства мисливців і рибалок великі угіддя у заказнику на Вінничині
13:25 - "Розстріляне відродження": Нацбанк увів в обіг дві нові пам’ятні монети
12:51 - НПЗ, "Елма": по яких підприємствах вдарили дрони під час масштабної атаки на Москву і область
11:58 - Один з лідерів авторинку України хоче купити приміщення в інноваційному парку UNIT.City
10:59 - Суд наказав компанії Ахметова заплатити "Укренерго" 15 мільйонів боргу
10:00 - Кулеба озвучив масштаб непрацюючих підприємств на прифронтових територіях
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.05.2026
18:00 - Проти Amazon подали позов за відмову відшкодувати витрати, пов’язані з митами Трампа
17:07 - США не продовжували дозвіл на купівлю російської нафти
16:02 - Суд зобов'язав московія заплатити компанії 26 мільйонів за упущену вигоду щодо вітропарків
15:01 - OpenAI надасть доступ до ChatGPT+ для усіх мальтійців після угоди з урядом
14:00 - Китайська телекомпанія придбала права на трансляцію ЧС-2026 за $60 мільйонів
13:40 - Експорт нафти Іраком впав у 9 разів через Ормуз
12:30 - Танкери ОАЕ з газом зникають біля Ормузу і спливають уже за протокою
11:20 - Трамп заявив, що Сі згоден: Іран має відкрити Ормуз
10:10 - Куба вирішила вдвічі підняти ціни на пальне на закритих заправках
10:00 - Щотижневий дайджест
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року


Більше новин