Уряд врегулював порядок самопредставництва АРМА в судах та механізм набуття права власності на реалізовані активи

23.09.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України забезпечив взаємоузгодження норм окремих урядових актів, які регулюють діяльність АРМА, шляхом прийняття постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Зокрема, до ухвалення постанови Агентство не могло діяти в порядку самопредставництва в судах без додаткового уповноваження, оскільки ні у спеціальному законі про АРМА, ні в затвердженому Урядом положенні про АРМА не було норми, яка б чітко визначала право посадових осіб Агентства представляти інтереси органу. Завдяки внесеним змінам представництво інтересів АРМА в судах різних інстанцій може здійснюватись без окремого доручення Голова АРМА, або керівника відповідного теруправління АРМА. Крім того, ухваленим документом було врегульовано питання, на підставі якого акту особи можуть набувати право власності на реалізовані АРМА арештовані активи. До недавнього часу таким актом був договір купівлі-продажу майна, однак, згідно із законом про АРМА, вказаний документ не підлягав нотаріальному посвідченню.
Це створювало суттєві проблеми покупцям арештованих активів, оскільки Цивільний кодекс вимагає нотаріального посвідчення відповідних договорів. Тому у липні цього року Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах, якими передбачено посвідчення переходу права власності до переможця торгів на підставі акту про реалізацію активів на електронних торгах. Відтепер нову підставу внесено також до Порядку державної реєстрації транспортних засобів, що дозволить безперешкодно реєструвати право власності на законно придбаний арештований транспорт.

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and reward dance,
A delicate balance,
Traders walk the tightrope.

- Fin.Org.UA

Новини

17:42 - Ціни на пропан у Європі сягнули чотирирічного максимуму – ЗМІ
17:35 - Українські miltech-інвестиції зросли майже у 20 разів за два роки
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 19 березня
17:13 - Чехія готова інвестувати в трубопровід "Дружба"
17:12 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:12 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:54 - Податківиця отримала підозру: вимагала 2 мільйони від прифронтового підприємства
16:47 - США та Ізраїль атакували газове родовище Ірану
16:40 - Ключові рішення НКЦПФР від 18.03.2026
16:30 - Що чекає на світову платіжну індустрію у 2026 році
16:22 - Нафта подорожчала до понад 108 доларів за барель
16:20 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:19 - До уваги платників податків!
16:17 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
16:16 - "Жити ні на що": Будівельникам, які працюють в Маріуполі, перестали платити зарплати
16:12 - Надміру та/або помилково сплачені суми єдиного внеску: способи подання заяви про повернення
16:11 - Відчуження фізичною особою об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості: чи повідомляти контролюючий орган?
16:10 - Яка передбачена відповідальність за нестворення (несвоєчасне створення) або незберігання фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів), створених РРО або ПРРО в електронній формі?
16:09 - З ФОПом на єдиному податку розраховувались картою в магазині або в інтернет-магазині з видачею фіскального (касового) чеку: визначення доходу
16:08 - Чи звільняються новостворені ФОП на загальній системі оподаткування після призову на військову службу від сплати ПДФО та подання звітності?
16:07 - Чи може податковий агент подати уточнюючий Розрахунок за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів)?
16:05 - Фізична особа здійснила майновий внесок до статутного капіталу юридичної особи у вигляді земельної ділянки несільськогосподарського призначення: що з доходом?
15:58 - Визначення дати, за якою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства про прийняте рішення щодо незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці
15:57 - Для отримання довідки про статус податкового резидента застосовуйте зручний цифровий ресурс – Електронний кабінет
15:56 - Де можна переглянути реквізити рахунків для сплати єдиного внеску?
15:55 - Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, подають звітність за оновленими формами
15:52 - Дефенс Сіті – спеціальний правовий режим
15:50 - Чи включаються до складу доходу ЮО – платника ЄП третьої групи суми грошових коштів або матеріальних цінностей, внесені ФО – учасником як додатковий капітал без зміни розміру статутного капіталу?
15:48 - До загального фонду держбюджету за спеціальне використання води платники Дніпропетровщини спрямували понад 24,5 млн грн рентної плати
15:47 - Понад 83 тисячі РРО/ПРРО зареєстровано на Дніпропетровщині


Більше новин