Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ): Уряд затвердив нові форми звітів

23.09.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Рішення, розроблене Міненерго, забезпечить виконання вимог Закону «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях». На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України прийняв постанову, що затверджує форми: - звіту підприємств про платежі на користь держави; - консолідованого звіту підприємств на користь держави, - звіту про платежі на користь держави, які складаються отримувачами платежів; Рішення забезпечить виконання вимог Закону «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях», стосовно звітування компаніями, що здійснюють діяльність у видобувних галузях про здійснені на користь держави платежі та звітування отримувачами платежів про платежі на користь держави. Форми звіту визначають обсяг інформації, що буде надаватись суб’єктами розкриття інформації.
За результатами проведення аналізу та звірки отриманої інформації готується щорічний звіт ІПВГ. Наразі завершуються робота стосовно підписання договорів з компанією-незалежним адміністратором з підготовки звітів ІПВГ за 2018 і 2019 рік.
Зазначені звіти мають бути підготовлені і опубліковані до кінця 2020 року. Постанова забезпечить виконання вимог Ініціативи прозорості видобувних галузей щодо збирання, розкриття та поширення інформації у видобувних галузях. Довідково Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) – це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості, який впроваджується у 54 країнах світу та включає такі країни як Норвегія, Великобританія, Німеччина, Казахстан, та ін.
Вчасна та якісна підготовка Звіту ІПВГ є одним з важливих індикаторів впровадження економічних реформ в країні, що буде мати своє відображення у подальшому розвитку взаємовідносин України з міжнародною спільнотою та, зокрема, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями.

Додати коментар

Користувач:
email:





IPOs launched
Investors eager to buy
New companies rise

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - Зелена платформа допомагає бізнесу та громадам знаходити фінансування щодо цілей НПЕК
18:00 - Необгрунтовані активи: держава стягне з депутата Київради 20 мільйонів гривень
17:56 - За пів доби критичну інфраструктуру атакували 400 дронів – Свириденко
17:30 - У Києві вперше зібралася Стратегічна група радників при Форумі "Архітектура Безпеки"
17:30 - Як бізнесмен Веселий отримав контроль над "Карпатнафтохімом" — нові "плівки Міндіча"
17:20 - В Україні на міжнародних трасах завершили основний ремонт доріг
17:15 - Україна та Німеччина посилюють кліматичне партнерство: узгоджені кроки в межах проєкту PAABS
16:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:50 - Нові "плівки Міндіча": наглядову раду "Сенс Банку" сформували фігуранти справи "Мідас"
16:48 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДУ «ІЕОР НАМН» (м. Київ, Подільський район, вул. Вишгородська, 69)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕБАНСЬКИЙ ЗДО "ОЛЕНКА" (ЯСЛА-САДОК) (Вінницька обл., Тульчинський р-н, село Клебань, вулиця Подільська, будинок 3)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СГВК «АВАНГАРД» (Миколаївська обл., Миколаївський р-н., с. Українка, вул. Соборна, 5)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ «Світанок» (Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Лебедівка)
16:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКРІС АГРО ГРУП» (Рівненська обл., Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Франівка, вул. Захисників України, 1В)
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 травня
16:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Філія «Писарівська гімназія» Клембівського ліцею (Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с. Писарівка, вул. Шевченка, 21)
16:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РОКМАНТ» (Житомирська обл., Житомирський район, Попільнянська територіальна громада, с. Паволоч, вул. Завалля 1, буд. 100-А)
16:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕМБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ (Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с. Клембівка, вул. Наконечного Віктора, 28)
16:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди НВП «ДИСКОВІ СИСТЕМИ» ТОВ (Київська обл., Бучанський р-н, с. Святопетрівське, вул. Юнацька, 17/1)
16:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПАП «ДЗВІН» (Тернопільська область, Чортківський район, с. Звиняч, вул. Крайня, будинок 1г)
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форми довідки про підтвердження статусу підприємства «зеленої» електрометалургії»
16:30 - Як подолати тіньовий ринок авто
16:20 - Податкова попереджає про нову хвилю фейкових розсилок нібито від їхнього імені
16:18 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форми довідки про підтвердження статусу підприємства «зеленої» електрометалургії»
16:05 - 67% опитаних українців користуються «Національним кешбеком», 41% користувачів стали частіше купувати українські товари
15:48 - Бізнес зможе залучати доступні кредити на будівництво розподіленої генерації
15:40 - Тернопіль частково залишився без світла після ворожої атаки
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.05.2026


Більше новин