«Інвестиції мають значення» - зустріч з Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм

23.09.2020 17:54 | Міністерство інфраструктури України

Опубліковано: 23 Вересня 2020, 10:58 28 вересня, о 13:00, у Києві, в інноваційному парку UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3) Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та Команда підтримки реформ Мінінфраструктури (RST) організовують зустріч у форматі «держава-to-бізнес» під гаслом #InvestmentsMatter – «Інвестиції мають значення».
Метою цієї зустрічі є презентація інфраструктурних проєктів України та проведення відкритого діалогу з представниками бізнесу для визначення практичних кроків щодо залучення інвестицій в  транспортний сектор України. 
Україна є країною із стрімким розвитком транспортної інфраструктури та вигідними умовами для інвестицій. Міністерство інфраструктури, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейської Союзу, Європейського інвестиційного банку, Світового Банку, Міжнародної фінансової корпорації, працює над оновленням національної транспортної системи, шляхом залучення інвестицій та впровадження проєктів державно-приватного партнерства та залучення приватного капіталу до управління об’єктами державної власності.
Зустріч пройде за участі експертів, представників державних структур, до компетенції яких належать питання морського, авіаційного, залізничного та дорожнього господарства, профільних організацій та об’єднань, фінансових установ та бізнесу.
Просимо представників ЗМІ, які бажають взяти участь у зустрічі,  заповнити  форму акредитації https://bit.ly/3iIIeyi  Кількість учасників обмежена у зв’язку з карантинними вимогами.
Усіх, кого цікавить тема інвестицій в інфраструктуру України, запрошуємо долучатися до заходу в режимі онлайн https://www.facebook.com/RSTMoI/videos/
 
var address = "Дорогожицька 3"; address = address.replace("вул.", ""); $("#map_canvas").attr("src", "https://www.google.com/maps/embed/v1/place?key=AIzaSyCaaCWip6mEGeC2DJzdo54RkKNqbeE0W5Y&q=" + address);


Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

22:39 - московія вдарила балістикою по об'єктах "Нафтогазу"
21:50 - Людина, яка мислила тисячоліттями Української Державності
21:00 - Новини 18 травня: помер ексміністр Кубів, чи мобілізуватимуть айтівців
20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «БАНК «ГРАНТ» (Відділення №31 м. Київ, Солом’янський район, вул. Освіти, 8/1)
18:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КРИНИЧКА КОРОЛІВСЬКА» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10)
18:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Імпульс» (Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Кам’янка, вул. Заводська, 2)
18:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ГАЛИЦЬКА КУРЯТИНА» (Львівська обл., Львівський рн, село Подусів)
18:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ» (с. Кузьмин, вул. Лісова, 72з)
18:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ “МЕРКУРІЙ-АГРО” (Хмельницька обл, Хмельницький район, с. Кульчини, вул. Польова, 32В)
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
18:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВСЬКЕ КУРЧА» (Івано-Франківська область, Коломийський район, с. Олієво-Королівка, вул. Галицька, 100б)
18:00 - Імпортозаміщення у рибній галузі: Україна формує нову модель продовольчої безпеки через державні закупівлі
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Петрол Контракт» (Вінницька обл., Хмільницький р-н, Махнівська ТГ, с. Махнівка, вул. Київська, 135)
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
17:09 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 6 травня 2026 року
17:01 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 1 травня 2026 року
17:00 - Мінекономіки та зоозахисні організації посилюють співпрацю у сфері захисту тваринного світу
16:58 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 11- 13 травня 2026 року
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку


Більше новин