Уряд скасував 36 регуляторних актів, спростивши ведення бізнесу, - Ігор Петрашко

23.09.2020 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, на черговому засіданні Уряд скасував 36 нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у сферах державного цінового регулювання, енергетики та ліцензування видів господарської діяльності. Таке рішення Уряду дозволяє очистити правове поле від неактуальних та застарілих нормативно-правових актів, що сприятиме створенню сприятливих умов для ведення бізнесу та удосконалення регуляторного середовища. Так, будуть створені прозорі та зрозумілі вимоги до бізнесу та державних органів, що допоможе зменшити ризик порушення законодавства у відповідних сферах та уникнути зловживання.
Крім того, підприємці будуть витрачати менше часу та грошей на виконання неактуальних вимог державного регулювання. “Сьогодні ми стали на крок ближче до того, щоб забезпечувати комфортні умови для ведення бізнесу в Україні, що є незмінним пріоритетом Уряду та Мінекономіки.
Прозорі правила та відсутність надлишкового регуляторного тиску - необхідна умова для розвитку підприємництва”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

19:21 - Зліт золота приніс московія суму, майже еквівалентну замороженим у ЄС активи
18:55 - В деяких областях України аварійні відключення електрики "досить жорсткі" – Укренерго
18:49 - Міненерго призначило виконуючого обов’язки глави "Оператора ринку"
18:43 - Мита Трампа почали підвищувати ціни в США – СЕО Amazon
18:23 - Агросем розпочав партнерство з BBLeap для надточного обприскування: економія агрохімії до 35%
18:10 - Нідерланди продовжують підтримку українського енергетичного сектору, – Денис Шмигаль
18:06 - Офіційний курс євро до гривні встановить історичний рекорд
18:00 - Україна отримала від Азербайджану енергетичне обладнання на мільйон доларів
17:45 - Засідання Комісії
17:43 - Кубраков радитиме Зеленському щодо інфраструктури та взаємодії з громадами
17:33 - В Україні зросло виробництво ліфтів: що допомогло
17:18 - ЧАЕС заживили після російської атаки
17:05 - Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки
17:00 - Чорнобильська АЕС заживлена від Об’єднаної енергосистеми України попри нічну атаку на енерговузли
16:50 - НАЗК розповіло про фінансові порушення у звітах партій
16:49 - Фінансові проблеми: кожна четверта компанія в московії почала звільняти співробітників
16:40 - Як цифровізація знищує побутову корупцію
16:30 - Азербайджан передав Україні нову партію енергетичного обладнання вартістю $1 млн
16:22 - У 2025 році ІТ-сфера на третину збільшила сплату податків до бюджету
16:15 - НКЦПФР пропонує спростити реєстрацію непублічних випусків акцій
16:15 - У понад 1600 будинків Києва відновили теплопостачання – Кличко
16:03 - Міністр економіки запевняє, що Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому"
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.01.2026
15:58 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
15:47 - Оподаткування ПДФО доходу у вигляді спадщини (подарунку), отриманого платником податку від фізичної особи – резидента
15:45 - Протягом звітного року дитині виповнилось 18 років: чи має право платник ПДФО, який утримує двох чи більше дітей, на застосування ПСП?
15:45 - IFC інвестує 50 мільйонів євро у фонд Horizon Capital для відновлення України
15:44 - Сільськогосподарські товаровиробники мають враховувати всі суми доходів від будь-яких операцій
15:43 - Чи підлягають оподаткуванню операції з придбання та продажу резидентом Дія Сіті – платником податку на прибуток на особливих умовах облігацій внутрішніх державних позик України (ОВДП)?
15:42 - Закон України № 4698: щодо включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу основної суми боргу (кредиту) платника ПДФО, прощеного (анульованого) кредитором


Більше новин