Органи місцевого самоврядування Херсонщини спільно з представниками Державної регуляторної служби в області працюють над приведенням власних регуляторних актів у відповідність до чинного законодавства

23.09.2020 12:12 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

За результатами моніторингу офіційних сайтів органів місцевого самоврядування Херсонської області, Сектором Державної регуляторної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Сектор) виявлено низку рішень, що прийняті з порушенням чинного законодавства, за відсутності повноважень для їх прийняття або таких, що не відповідають принципам державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Після аналізу зазначених рішень та процедури їх прийняття, Сектором готуються проекти листів Державної регуляторної служби України щодо їх скасування.32315_910x510

22 вересня поточного року завідувач Сектору Елла Романенко провела консультацію з представником Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області стосовно скасування рішення ради від 20.03.2020 № 538 «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, відумерлої спадщини, прийняття цього майна до комунальної власності Любимівської селищної ради» на підставі листа Державної регуляторної служби України від 10.09.2020 № 6279/0/20-20 «Про скасування рішення».

В ході розмови між її учасниками досягнуто домовленості щодо проведення методичного заходу з питань дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» під час планування і розробки проектів регуляторних актів, їх оприлюднення, обговорення і прийняття, а також відстеження результативності та, за необхідності, їх перегляду у подальшому.

Запись Органи місцевого самоврядування Херсонщини спільно з представниками Державної регуляторної служби в області працюють над приведенням власних регуляторних актів у відповідність до чинного законодавства впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls run wild with glee
Investors riding the wave
But when will it end?

- Fin.Org.UA

Новини

15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст
18:30 - Чверть імпорту на кону: чим загрожує блокування українського кордону зі Словаччиною та Угорщиною
18:25 - Поки США б’ють по Ірану, Індії дали дозвіл купити частину нафти московія
18:20 - У частині регіонів 7 березня графіки відключень світла діятимуть з 8 ранку до опівночі


Більше новин