Мариупольский порт увеличил чистую прибыль почти в 8 раз

23.09.2020 10:36 | Укррудпром

10:00 23 сентября 2020 года

Государственное предприятие “Мариупольский морской торговый порт” в январе-августе увеличило чистую прибыль в 7,9 раза по сравнению с аналогичным периодом 2019 года — до 57,62 млн грн. Об этом говорится в сообщении Мариупольского порта в Facebook.

Это позволило Мариупольскому порту за 8 месяцев увеличить отчисления в бюджеты всех уровней и целевых фондов на 16,9% по сравнению с январем-августом прошлого года — до 271,38 млн т. Отчисления в госбюджет увеличились на 29,2%, до 125,97 млн грн, а в местные бюджеты — на 8,4%, до 68,81 млн грн.

Высокие финансовые показатели ММТП обусловлены ростом объемов перевалки грузов, в том числе металлопродукции. Как уточняют на предприятии, за 8 месяцев Мариупольский порт нарастил грузоперевалку на 18,2% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года — до 4,05 млн т. Перевалка металлопродукции в январе-августе увеличилась на 128,3% по сравнению с 8 месяцами 2019 года — до 2,77 млн т.

Напомним, в августе Мариупольский порт третий раз за год перевыполнил месячный план, перевалив 627,3 тыс. т грузов. Лидерами по перевалке были грузы черных металлов — 422 тыс. т.

Мариупольский морской порт расположен в северо-западной части Таганрогского залива Азовского моря, в 14 милях от входа в залив. Акватория порта включает внутренний и внешний рейды. Количество грузовых причалов — 18, длина грузового причального фронта — 3,7 км.

ГП “ММТП” оперирует причалами №1-18 Мариупольского морского порта. Помимо ГП “ММТП”, в порту работает портовый оператор ООО “СТТ”.

В 2019 году Мариупольский морской порт увеличил грузооборот по сравнению с 2018 годом на 10,1% — до 6,483 млн т. Доля порта в грузообороте морских портов Украины составила 4% (в 2018 году — 4,4%, в 2017 году — 4,9%).

Додати коментар

Користувач:
email:





Збережіть монету в кишені, в кишені сорочки
Може, він стане більшим, ніж сьогоднішній
Не забувайте про складність світу грошей
Навчіться з ним жити, і він стане вашим другом

- Fin.Org.UA

Новини

19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють
12:55 - Київський ЦУМ майже повністю відключив зовнішню підсвітку
11:57 - Суд розірвав угоду Київради з фірмою, яка хотіла "перетворити" нежитловий будинок на житловий
10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
18:00 - Литва надасть Україні додаткове обладнання для підтримки енергетичної стійкості найбільш критичних регіонів – Денис Шмигаль
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень
17:00 - Голова FIFA заробляє $6 мільйонів на рік – його зарплата зросла в 4 рази за 10 років
16:15 - Литва виділить Україні додаткову енергетичну допомогу
15:10 - Маск вимагає від OpenAI та Microsoft 134 мільярдів доларів компенсації
14:15 - Наслідки ударів московія: до ремонтів залучено дві тисячі газовиків – Свириденко
13:55 - Україна та Конго співпрацюватимуть в агросекторі: що передбачається
13:10 - "Є відмінності у звітах": Зеленський доручив розібратись щодо будинків без тепла в Києві
13:00 - Вихід у вищу лігу: чому перемога blago в Лондоні важлива для українського ринку


Більше новин