Судам, которые прокладывают “Северный поток-2”, отказали в страховке

23.09.2020 10:36 | Укррудпром

10:10 23 сентября 2020 года

Суда, которые задействованы в строительстве газопровода “Северный поток-2”, не получат страховое покрытие от Международной группы клубов взаимного страхования судовладельцев (IG P&I). Такое решение было принято из-за угрозы американских санкций. Об этом говорится в циркуляре организации, опубликованном 21 сентября.

Сообщается, что обслуживание судов, которые принимают участие в строительстве газопровода “Северный поток-2”, может поставить IG P&I под угрозу американских санкций.

“В свете прямой санкционной угрозы для страховщиков, которую представляют собой американские законы CAATSA (”О противодействии противникам США посредством санкций”) и PEESA (”О защите европейской энергетической безопасности”), клуб не будет предоставлять страховое покрытие для деятельности, относящейся к проектам “Северный поток-2” или “Турецкий поток”, — говорится в циркуляре.

Кроме того, в документе говорится, что участников организации попросили во избежание санкций ”оценивать и минимизировать риски заключения контрактов по “Северному потоку-2” или “Турецкому потоку”.

Напомним, недавно США объявили о создании коалиции, чтобы помешать завершению строительства газопровода.

В свою очередь Германия предложила построить у себя терминалы для сжиженного американского газа в обмен на отказ США от санкций.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Яким чином подається заява про надання витягу з Єдиного реєстру місць зберігання?
12:59 - Щодо заповнення розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих неплатником ПДВ – отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами, у разі відсутності договору
12:58 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»
12:57 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:56 - На підставі яких документів складається податкова накладна на операції з експорту окремих видів товарів?
12:55 - Дніпропетровщина: на податковому обліку знаходиться майже 305,7 тис. платників
12:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:50 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля спрямували до місцевих бюджетів понад 42,5 млн гривень
12:30 - Акцизний податок: платники Дніпропетровщини сплатили до бюджету на 34,3 % більше ніж торік
12:12 - московіяни атакували корабель під прапором Того у момент розвантаження
12:07 - Обсяг офіційних розрахунків через РРО та ПРРО цьогоріч вже перевищив 3,1 трлн грн
12:01 - ДПС: сучасні правила для ринку біоетанолу мають стимулювати переробку та інвестиції
12:00 - Понад 250 млн грн до бюджету та 1,6 тис. неоформлених працівників: результати фактичних перевірок ДПС у І півріччі 2026 року
11:50 - московіяни купують АІ-92 замість АІ-95, але дефіцит пального зберігається
11:01 - московіяни атакували енергетику у трьох областях
10:33 - Європейці купили рекордну кількість СПГ у московії перед закриттям імпорту
10:08 - Нафта різко підскочила після взаємних атак США та Ірану
09:30 - На одному з пунктів пропуску кордону з Молдовою можливі затримки
09:00 - московія атакувала Одесу: є влучання по транспортній інфраструктурі
08:30 - Акціонери не зібралися. Хто забере прибуток?
08:00 - "СБУ у "співпраці" відмовили і ось результат". Історія однієї спецоперації проти вебкам-студій
18:00 - Китай тисне на рейтингові агентства через велику кількість високих оцінок позичальників
17:43 - Вибух боєприпасів у Вишневому: "Укроборонпром" звільнив двох керівників
17:05 - Apple подала позов проти OpenAI за крадіжку комерційних таємниць
16:00 - Автобум: середній вік електромобілів на дорогах Китаю становить 1,8 року
14:54 - Після оголошення про відставку Свириденко Зеленський провів зустріч із Корецьким
14:25 - За несвоєчасне постачання одягу для військових компанію оштрафували на 37 мільйонів
13:55 - У забудовника ЖК "Авеню 42" на Теремках відсудили 28 мільйонів
13:31 - Фахівці повернули постачання газу до будинків у Вишневому
12:50 - московіяни атакували підприємство на Полтавщині


Більше новин