Дмитро Кулеба: Угода про асоціацію між Україною і ЄС є дороговказом реформ

22.09.2020 23:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

22 вересня 2020 року в рамках візиту до України високого представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики, віцепрезидента Європейської комісії Жозепа Борреля відбулася його зустріч з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Сторони узгодили позиції з широкого кола питань напередодні 22-го Саміту Україна-ЄС, який відбудеться 1 жовтня у Брюсселі. “У нас дуже інтенсивний, динамічний діалог з Європейським Союзом, а Угода про асоціацію між Україною і ЄС є дороговказом наших реформ”, - підкреслив глава МЗС України. Україна залишається вірною реформаторському порядку денному.
“Ми зацікавлені у функціонуванні незалежної антикорупційної інфраструктури в Україні і продовжуватимемо економічні реформи, які сприятимуть поступовій інтеграції української економіки до Внутрішнього ринку Європейського Союзу”, - запевнив Дмитро Кулеба. Високий представник висловив підтримку програми реформ в Україні, спрямованих на реалізацію євроінтеграційного курсу нашої держави.
Він також підтвердив готовність європейських партнерів і надалі надавати гуманітарну допомогу східним регіонам нашої держави в умовах пандемії.
“Ми робимо це не з міркувань благодійності або як неурядова організація, адже ЄС - це політична інституція.
Наш спільний інтерес в тому, що, допомагаючи Україні, ми допомагаємо самі собі.
Ми надзвичайно зацікавлені у процвітаючій, демократичній та стабільній Україні,” - наголосив очільник європейської дипломатії. Міністр закордонних справ висловив вдячність ЄС за підтримку зусиль Уряду України з протидії COVID-19 та посилення спроможностей української медичної системи у боротьбі з пандемією.
Сторони домовились про подальшу солідарність, зокрема, у доступі до майбутньої вакцини. ЄС непохитно підтримує суверенітет та територіальну цілісність України, а політика ЄС щодо РФ залишається незмінною.
Санкційна політика ЄС щодо РФ зберігатиметься до повного виконання Москвою своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями. Українська сторона ознайомила ЄС з новими ініціативами щодо деокупації Криму, зокрема новим міжнародним консультативним форматом "Кримська платформа".
Сторони обговорили шляхи підтримки цієї ініціативи з боку міжнародних партнерів. Високий представник ЄС спільно з Міністром закордонних справ вшанував полеглих українських героїв, поклавши квіти до Стіни пам"яті біля Михайлівського Золотоверхого Собору.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 19 лютого: НБУ закрив два банки, нові хакерські атаки
20:56 - Голова фінрозвідки на тлі "Мідаса" й інших скандалів проводив час у закордонних відрядженнях – ЗМІ
20:26 - У справі ексголови Фонду держмайна нові підозрювані: допомогли відмити 300 мільйонів
19:50 - 20 лютого графіки вимкнення світла діятимуть цілодобово в більшості регіонів
19:21 - НБУ визнав неплатоспроможним націоналізований банк, яким цікавилась "Укрпошта"
18:55 - На Івано-Франківщині ліквідували нелегальну АЗС з фальсифікованим пальним
18:50 - Франція надасть Україні 71 млн євро грантової фінансової підтримки, – Денис Шмигаль
18:41 - Кредити бізнесу та населенню: які особливості їх зростання в Україні у кінці 2025 року
18:15 - "Мотор-Банк" Богуслаєва НБУ визнав неплатоспроможним
17:59 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 20 лютого
17:54 - Наказ Мінекономіки від 18.02.2026 № 2687 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62”
17:48 - Україна і Німеччина посилюють партнерство в модернізації аграрної політики за стандартами ЄС
17:45 - 16 мільярдів для УЗ: уряд запускає нову модель фінансування
17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:30 - АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” визнано неплатоспроможним
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель


Більше новин