ОГТСУ зекономив  3,1 млрд грн на закупівлях через Prozorro

22.09.2020 21:00 | Оператор ГТС України

22 вересня 2020 року, м. Київ – За 8 місяців 2020 року ОГТСУ вдалося досягнути економії в 3,1 млрд грн (без ПДВ) за рахунок закупівель через платформу Prozorro, завдячуючи конкуренції на торгах.

За період січня-серпня 2020 року ОГТСУ оголосив 734 тендери із сумарною очікуваною вартістю 31,5 млрд грн (без ПДВ). В результаті за всіма проведеними торгами було отримано 1984 пропозиції, а середня кількість учасників склала 3-4 компанії на один тендер.

Найбільшими категоріями серед оголошених закупівель були: 1) природний газ;  2) елекроенергія; 3) ремонти і технічне обслуговування газоперекачувальних агрегатів; 4) ремонт магістральних газопроводів; 5) модернізація компресорних станцій; 6) реконструкція магістральних газопроводів, 7) автотехніка.

Слід зазначити, що саме аукціони з найвищою очікуваною вартістю – природний газ та електроенергія – вирізнялися особливо високою конкуренцією. В них взяли участь по 4-7 компаній, що дозволило отримати оптимальну ринкову ціну та суттєву економію на закупівлях.

«Успіх закупівельної діяльності дуже залежить від того, наскільки добре був проведений підготовчий етап. Команда закупівельників ОГТСУ значну увагу приділяє формуванню якісної тендерної документації та впроваджує практику попередніх консультацій з представниками ринку. Тому ми запрошуємо потенційних постачальників до активної участі в тендерах Оператора ГТС України, а зі свого боку гарантуємо підтримку та повністю прозорий процес», – прокоментував директор ОГТСУ із закупівель Андрій Янюк.

Запис ОГТСУ зекономив  3,1 млрд грн на закупівлях через Prozorro спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

14:50 - Резерви золота в центробанку московія впали до мінімуму з початку 2020 року
14:25 - Який день вважається днем сплати єдиного внеску?
14:24 - До уваги платників податків!
14:22 - Самозайнята особа отримала виплати, пов’язані з тимчасовою втратою працездатності, від ПФУ: за яким кодом класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
14:17 - Шмигаль звітував у Раді про підготовку України до зими
14:16 - Чи передбачені пільги для ФОП – платників ЄП, які належать до певних соціальних категорій громадян, в частині зменшення встановлених ставок ЄП?
14:14 - Чи має право підзвітна особа надати до Звіту про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт, копію розрахункового документа?
14:11 - Щодо оподаткування податком на прибуток підприємств інститутів спільного оподаткування (ІСІ)
14:08 - Добровільна зміна суб’єктом господарювання ставки ЄП: термін подання заяви за формою № 1-ПДВ
14:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:06 - Яка оціночна вартість земельної ділянки, що отримується в подарунок (спадщину), застосовується при розрахунку ПДФО?
14:03 - Які способи подання податковими агентами Розрахунку ЮО та/або Розрахунку ФОП/НПД?
14:02 - Чи передбачена відповідальність до страхувальника при самостійному коригуванні недостовірних відомостей по застрахованій особі у Додатках Д1, Д2, Д3 до Розрахунку ЮО або Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД?
14:00 - Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів
13:59 - Чи має право на ПСП державний службовець, який отримує дохід у вигляді заробітної плати?
13:57 - Рентна плата: за користування надрами від платників Дніпропетровщини надходження до місцевих бюджетів зросли на 27,8%
13:55 - Загальний фонд держбюджету за видобування газового конденсату отримав від платників Дніпропетровщини майже 12,5 млн грн рентної плати
13:54 - З початку року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від ФОПів – платників єдиного податку надійшло понад 3,5 млрд гривень
13:53 - Фіскальний чек: обов’язок бізнесу, право споживача - податківці провели виїзну зустріч у торговельному центрі Дніпра
13:51 - Податківці Дніпропетровщини зустрілися з ветеранами-амбасадорами
13:50 - Надходження земельного податку зросли на 13% порівняно з минулим роком
13:43 - Власенко знову став головою НКРЕКП: його попередник пробув на посаді 2 тижні
13:35 - Ексдержсекретар Мінрегіону пішов на угоду у справі Чернишова і отримав умовний строк
13:15 - Блокада іранської нафти США відбилася на її пропозиції в Азії: Китай шукає альтернативи
13:15 - Трьом кредитним спілкам відкликано ліцензії
12:55 - Одна з найбільших мереж аптек Донеччини залишає регіон
12:52 - Чому не можна вимкнути ТЕС
12:43 - Україна поскаржилася на Росію в IMO: за півтора місяця атаковано 52 судна
12:35 - "Беззубі" санкції Австралії допомагають московія заробляти на продажу нафти – звіт
11:58 - Держава виділила 56 мільйонів гривень на розвиток двох індустріальних парків


Більше новин