Київські заклади освіти надають якісні освітні послуги, – Сергій Шкарлет під час зустрічі з освітянами

22.09.2020 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні відбулася зустріч т.в.о.
Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з керівництвом Департаменту освіти Київської міської державної адміністрації, директорами закладів освіти столиці, представниками асоціацій закладів дошкільної, шкільної та професійної освіти. «На сьогодні вже маємо демо-версію онлайн-платформи для навчання дітей дистанційно.
Закликаю шановних директорів закладів освіти Києва, які мають великий досвід та передові технології для організації роботи, долучитися до наповнення контентом цієї платформи та запустити пілот в школах.
Наразі це головне завдання», – зазначив Сергій Шкарлет. Також обговорено низку питань, зокрема, щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.
Директори закладів освіти розповіли про досвід організації навчання, а також висловили низку пропозицій щодо удосконалення чинної нормативно-правової бази.
Окрім того, учасники робочої зустрічі поставили т.в.о.
Міністра низку запитань щодо реалізації освітньої політики. «Багато шкіл вдало користуються наданими їм повноваженнями та організовують якісне і безпечне навчання.
Київські заклади освіти найкраще адаптувалися до роботи в умовах карантину та надають якісні освітні послуги з урахуванням протиепідемічних вимог.
Інколи виникають питання у керівників закладів освіти, і тому МОН підготувало відповіді на найпоширеніші запитання, які стосуються організації навчання.
Ми маємо співпрацювати у діалозі та взаємодопомозі.
Ми живемо в часи пандемії, і до цього раніше ніхто у світі не був готовий.
Тому й надалі будемо спілкуватися з учасниками освітнього процесу і спільно знаходити шляхи вирішення тих чи інших проблем», – підкреслив т.в.о.
Міністра освіти і науки. Нагадаємо, третій етап сертифікації вчителів 2020 відбудеться з 12 жовтня до 6 листопада незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.01.2026
02:03 - Solar activity and the S&P 500: numbers, not narratives
02:02 - Сонячна активність і S&P 500: чому інвесторам не варто «дивитись на Сонце» при ухваленні рішень
01:33 - Сонячна активність і світова економіка: від полярних сяйв до енергетичної катастрофи
23:00 - Денис Шмигаль: дефіцит в енергосистемі зберігається – працюємо над системними рішеннями для столиці та регіону
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 19 січня: песимістичні дані про відключення світла, позов дружини Чернишова
20:45 - Митні погрози Трампа через Гренландію вдарили по фондових ринках в Європі та світі
20:34 - "Діра" в російському бюджеті встановила рекорд з часів пандемії
20:01 - Кабмін запускає "нічліг незламності" при довгих збоях електрики та тепла у містах
19:56 - Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку"
19:25 - Нафтогазові доходи Кремля найгірші за 6 років – майже половина зникла
19:23 - Олексій Соболев відкрив Український дім у Давосі
19:11 - Шмигаль попередив МАГАТЕ про нові плани московії атакувати енергооб'єкти України
18:55 - В Україні розгортають пересувні "пункти гарячої їжі" — Свириденко
18:52 - Митні тарифи Трампа оплачують самі ж американці – дослідження
18:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 20 січня
18:33 - Угорці остаточно домовились із "Газпромом" про купівлю сербського нафтового заводу
18:21 - Ціни на золото та срібло рекордно зросли
18:20 - Програма єОселя: за тиждень українці отримали 135 нових кредитів
18:13 - Від дизайнера до диспетчера: якими були найконкурентніші професії 2025 року
18:11 - Денис Шмигаль поінформував Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про підготовку росіянами атаки на енергооб’єкти
17:50 - Графіки для всіх регіонів: "Укренерго" повідомило про відключення світла 20 січня
17:47 - Прокуратура хоче стягнути 4 мільйона гривень з ексначальника Кременчуцького ТЦК
17:35 - В Україні викрили контрабанду дубових лісоматеріалів до Євросоюзу
17:20 - Індія запропонує БРІКС пов’язати між собою цифрові валюти – Reuters
17:18 - Біля Львова почали будувати перше в Україні містечко для дітей-сиріт
17:00 - Мінекономіки, Glovo Ukraine та Projector Foundation підписали меморандум про співпрацю в рамках проєкту підтримки жіночого підприємництва у сфері гостинності
16:55 - Пожвавлення попиту на мотоцикли: які моделі купували українці в 2025 році
16:47 - В яких випадках суб’єкти господарювання повинні повідомляти контролюючі органи про відсутність у них у звітному році об’єктів обчислення екологічного податку?


Більше новин