Спільно з роботодавцями ми маємо гармонізувати освітню політику та політику у сфері праці, – Сергій Шкарлет

22.09.2020 14:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Днями т.в.о.
Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет провів робочу зустріч із керівництвом Конфедерації роботодавців України. На робочій зустрічі, зокрема, обговорювалися питання щодо удосконалення механізму формування державного замовлення на підготовку фахівців, у тому числі робітничих кадрів, а також необхідності повнішого врахування реальних тенденцій, що склалися на ринку праці. Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко заявив про доцільність посилення можливостей соціального діалогу при організації профорієнтаційної роботи, зокрема, із залученням потенціалу органів управління освітою. Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко звернув увагу на необхідність удосконалення системи кваліфікацій, а також доцільність ширшого залучення організацій роботодавців до вироблення професійних стандартів. Т.в.о.
Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет запевнив, що Міністерство підтримує прагнення роботодавців активно впливати на освітню реформу, у тому числі на основі застосування інструментів соціального діалогу. Сергій Шкарлет також повідомив, що завершується розробка проекту Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021-2031 рр., яка враховує низку пропозицій, що надійшли від роботодавців. «Організації роботодавців мають брати безпосередню участь у процесі оцінювання якості підготовки фахівця, у тому числі шляхом фахового професійного випробування.
Значна частина роботодавців мають позитивний досвід співпраці з закладами вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.
Ми постійно підтримуємо соціальний діалог з соціальними партнерами», – зазначив т.в.о.
Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Додати коментар

Користувач:
email:





Новий день на ринку,
Інвестиції квапляться,
Золоті перспективи.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів
13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта
12:48 - Датою реєстрації ПРРО є дата формування його фіскального номера
12:47 - До уваги платників!
12:46 - Своєчасне подання до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу – один з важливих обов’язків роботодавця
12:45 - В паспорт у формі картки внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за номером паспорта: як отримати РНОКПП?
12:44 - За користування радіочастотами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету майже 656,0 тис. грн рентної плати
12:44 - Дніпропетровщина: понад 4,0 млн грн сплатили до місцевих бюджетів ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів
12:43 - У першому півріччі за спецвикористання води бюджет отримав від платників Дніпропетровщини майже 49,8 млн грн рентної плати
12:42 - Пресконференція на тему «Податкова безбар’єрність – сучасні сервіси для платників» з журналістами обласної газети «Зоря»
12:41 - Дніпропетровщина: про новації податкового законодавства та особливості справляння податку на нерухоме майно під час засідання Громадської ради
12:40 - 167 млн грн транспортного податку: надходження до бюджетів зросли на понад 60%
12:40 - ЗАЕС частково втратила доступ до водопостачання
12:39 - Тестування сплати акцизного податку в «еАкциз»: ДПС та Мінцифри провели вебінар для бізнесу
12:39 - ДПС та Mastercard працюватимуть над новими цифровими рішеннями, щоб зробити сплату податків простішою


Більше новин