“Укрэнерго” снизит более чем вдое тариф для “зеленой” металлургии

22.09.2020 14:48 | Укррудпром

14:45 22 сентября 2020 года

Национальная энергетическая компания “Укрэнерго” предлагает с 1 ноября 2020 года уменьшить тариф на передачу электроэнергии для предприятий так называемой “зеленой” металлургии в 2,2 раза — до 108,83 грн/МВт·ч. Для всех остальных промышленных потребителей тариф предлагается повысить почти в 2,7 раза — до 640,48 грн/МВт·ч. Об этом говорится в проекте изменений тарифа, обнародованном на сайте “Укрэнерго”.

В документе напоминается, что с 1 ноября вступает в силу расчет тарифа на передачу для четырех предприятий “зеленой” металлургии. Это предусмотрено законом об условиях поддержки возобновляемой энергетики №810-IX.

Учитывая прогнозируемые среднемесячные объемы потребления электроэнергии предприятиями “зеленой” металлургии, тариф для них предлагается снизить до 108,83 грн/МВт·ч. С 1 августа действует тариф в 240,23 грн/МВт-ч (без НДС).

“Укрэнерго” приводит прогнозы по потреблению э/э предприятиями:

для “Днепростали” — 37,8 тыс. МВт·ч; для “Днепроспецстали” — 28,3 тыс. МВт·ч; для “Электростали” — 6,9 тыс. МВт·ч; для “Азовэлектростали” — 200 МВт·ч.

При этом необходимость увеличения тарифа для подавляющего большинства потребителей оператор энергосетей объясняет прогнозируемым дефицитом средств.

“Предлагается учесть в тарифе на услуги по передаче электроэнергии с 1 ноября общую сумму дефицита средств в размере 10,546 млрд грн”, — говорится в обосновании к проекту.

Слушания по проекту изменений запланированы на 25 сентября. Протокол слушаний “Укрэнерго” передаст в Нацкомиссию по госрегулированию в сфере энергетики и коммунальных услуг.

Напомним, согласно закону №810-IX, для электросталеплавильного комплекса “Днепросталь”, ЧАО “Днепроспецсталь”, сталеплавильного предприятия “Электросталь” и ЧАО “Азовэлектросталь” тариф на передачу э/э не учитывает затраты НЭК “Укрэнерго” на выполнение специальных обязательств по обеспечению увеличения доли производства электроэнергии из альтернативных источников.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

10:15 - Ціни на нафту пішли вниз після нових заяв Трампа
10:10 - московіяни влучили в кілька об'єктів "Нафтогазу" на Чернігівщині
10:00 - Поліцейські замовили послуги у вебкам-моделі: її засудили до 3 років
09:40 - Українці за місяць купили майже 4 тисячі вживаних авто із США: топ-5 моделей
09:05 - московіяни атакували портову інфраструктуру Одещини: є пошкодження
08:30 - Чи готові держава та бізнес до нового Цивільного кодексу
08:00 - Генплан розбрату: чому Львів та Сокільники конфліктують за землю біля аеропорту
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:39 - московія вдарила балістикою по об'єктах "Нафтогазу"
21:50 - Людина, яка мислила тисячоліттями Української Державності
21:00 - Новини 18 травня: помер ексміністр Кубів, чи мобілізуватимуть айтівців
20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:11 - Уряд спрямував понад 535 млн грн на доплати енергетикам, які відновлювали інфраструктуру після російських обстрілів
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «БАНК «ГРАНТ» (Відділення №31 м. Київ, Солом’янський район, вул. Освіти, 8/1)
18:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КРИНИЧКА КОРОЛІВСЬКА» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10)
18:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Імпульс» (Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Кам’янка, вул. Заводська, 2)
18:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ГАЛИЦЬКА КУРЯТИНА» (Львівська обл., Львівський рн, село Подусів)
18:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ» (с. Кузьмин, вул. Лісова, 72з)
18:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ “МЕРКУРІЙ-АГРО” (Хмельницька обл, Хмельницький район, с. Кульчини, вул. Польова, 32В)
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
18:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВСЬКЕ КУРЧА» (Івано-Франківська область, Коломийський район, с. Олієво-Королівка, вул. Галицька, 100б)
18:00 - Імпортозаміщення у рибній галузі: Україна формує нову модель продовольчої безпеки через державні закупівлі
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Петрол Контракт» (Вінницька обл., Хмільницький р-н, Махнівська ТГ, с. Махнівка, вул. Київська, 135)
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості


Більше новин