Міндовкілля об’єднує зусилля з Американською торговельною палатою – для підготовки якісної нормативної бази у сфері управління відходами

22.09.2020 10:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України і American Chamber of Commerce in Ukraine співпрацюватимуть у питаннях створення нормативного базису, необхідного для якісного проведення реформи управління відходами в Україні.
Про це домовилися під час спільної зустрічі, що пройшла 21 вересня у Міндовкілля. «Ми розуміємо, які проблеми стоять перед суспільством та планетою в цілому.
В Україні ми хочемо прийти до зменшення генерації відходів.
Відходи мають збиратися, перероблятися, повторно використовуватися, а те, що вже неможливо використати має бути утилізовано екологічно та безпечно.
І лише в крайньому випадку відходи мають захоронюватися на полігоні.
Якщо всі стейкхолдери налаштовані на таку ідею, то ми точно будемо рухатися одним шляхом», - відзначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський. У рамках зустрічі представники Американської торговельної палати поділилися своїм досвідом та пілотними проектами у сфері управління відходами в Україні.
Зокрема, яскравий приклад – місто Вишгород, де бізнес успішно побудував модель роботи за принципом розширеної відповідальності виробника, організував просвітницьку роботу серед населення, роздільний збір сміття тощо.
Цей досвід продемонстрував, що в Україні можна створити європейську систему управління відходами і соціально відповідальний бізнес готовий брати на себе відповідні зобов’язання, однак для якісної роботи вкрай необхідна якісна законодавча база. Роман Абрамовський підтвердив, Україна дійсно потребує сучасного амбітного та дієвого нормативного базису у цій сфері, тож Міндовкілля відкрите до діалогу та готове до тісної співпраці, адже після прийняття рамкового закону про управління відходами, необхідно буде розробити низку секторальних нормативних актів.
Також Міністр звернув увагу на важливість посилення інформаційної роботи серед населення, підвищення рівня суспільної свідомості та екопросвіти.
Міністерство підтримуватиме кожного стейкхолдера у цій роботі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

12:31 - Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики), отримана фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність?
12:17 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
12:14 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
12:13 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
12:10 - Коли вважається врученим ППР
12:09 - Суб’єкт господарювання уклав з органом виконавчої влади договір сервітуту: чи сплачувати плату за землю?
12:08 - Які документи необхідно надати для отримання ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів чи рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
12:06 - Комунікаційна податкова платформа – зручний механізм взаємодії між податковими органами і представниками бізнесу
12:02 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД
12:00 - Чи можуть податкові агенти подати уточнюючий Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД за періоди, за якими минув строк позовної давності?
11:59 - Резидент Дефенс Сіті: застосування пільгових правил
11:58 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
11:56 - За користування надрами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету на 27,8 відс. більше рентної плати ніж торік
11:55 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
11:55 - Трамп пригрозив "величезними економічними наслідками" країнам, які підтримують Іран
11:53 - Робоча зустріч податківців Дніпропетровщини з платниками Кам’янського району
11:52 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з бізнесом ризики штучного «дроблення бізнесу»
11:51 - Надходження з ПДФО зросли на 18,7 %
11:49 - Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу. Відповідно до п.п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування
11:48 - "Російський слід" і нова оборонна Україна: Олег Крот про майбутнє українського ВПК
11:25 - Нафта відреагувала на глухий кут навколо Ірану
10:55 - Транзит українського зерна через Румунію сповільнився: які причини
10:45 - Держборг США – 40 трильйонів доларів
10:15 - Після атаки московія знеструмлення у Києві та шести областях: увечері просять економити світло
09:55 - московія вдарила по продуктових складах в Борисполі
09:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:25 - ЗАЕС знову пережила блекаут, ризики для ядерної безпеки посилюються – Енергоатом
09:00 - Енергетики розповіли про ситуацію зі світлом в Києві після масованого обстрілу московія
08:30 - Альтернативні інвестиції: переваги та ризики
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.08.2026


Більше новин