«Об’єднані зусилля 2020»: кораблі ВМС приступили до практичного виконання завдань у морі

21.09.2020 15:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство оборони інформує, що корабельна тактична група ВМС ЗС України приступила до практичного виконання завдань у межах стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля 2020». У місці постійного базування екіпажі кораблів поповнили необхідні запаси та відпрацювали завдання з підготовки до бою та походу.
Висуваючись у район виконання завдань, тактична група пройшла суднохідним каналом Бузько-Дніпровського лиману, після чого виконала елементи спільного маневрування у морі. Тренування продовжились й під час якірної стоянки на незахищеному рейді.
Уже в темну пору доби військові моряки за допомогою корабельного обладнання здійснили спуск на воду та підйом швидкісних моторних човнів, а також зближення та швартування кораблів групи один до одного. Загалом морська компонента СКШН «Об’єднані зусилля 2020» передбачає виконання комплексу практичних завдань в акваторії Чорного моря.
Зокрема, команди кораблів вітчизняного флоту відпрацюють перехід морем у строях та ордерах, артилерійські стрільби, тралення мінно-небезпечних водних ділянок, заходи протипідводнодиверсійної боротьби, висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя та інші. Усі заходи на морі проводяться у тісній взаємодії з учасниками інших компонентів навчань та під чітким керівництвом органів управління стратегічного та оперативного рівнів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Governments and firms
Issue bonds and stocks to raise
Capital for projects

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
21:35 - Зеленський доручив уряду підготувати програми проти зростання цін для населення
21:00 - Новини 7 квітня: зупинка Слов’янської ТЕС, вартість кошику на Великдень
20:45 - На внутрішньому ринку легковиків зросла активність покупців: які моделі обирають найчастіше
20:25 - Водії громадського транспорту Гвінеї-Бісау масово страйкують через ціни на пальне
19:50 - Українці почали частіше купувати нові вантажівки: які марки найпопулярніші
19:15 - На трасі Київ-Чоп частково обмежать рух: на якій ділянці
19:06 - московія та Китай ветували резолюцію Радбезу ООН про розблокування Ормузу
18:49 - Помер один з перших міністрів фінансів України
18:42 - Лубінець звинуватив Мінсоцполітики у невиплаті 169 тисяч пенсій через бюрократію
18:40 - Верховна Рада схвалила в цілому закон щодо об’єднання електроенергетичних ринків України та ЄС
18:35 - «Промисловий безвіз»: Верховна Рада ухвалила закон про гармонізацію системи акредитації та технічного регулювання з вимогами ЄС
18:15 - 8 квітня графіки відключень електрики для бізнесу діятимуть вранці та ввечері
18:00 - Денис Шмигаль: Атомна генерація буде основою нової енергетичної архітектури України
18:00 - Понад 3,6 млрд грн — результат онлайн-аукціонів на Прозорро.Продажі за I квартал 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - В Україні тестують пілот IKEE із переробки будівельного сміття для доріг
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:18 - Про затвердження листа очікувань власника акціонерного товариства «Агентство індустріального розвитку «Зроблено в Україні» на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 07.04.2026 № 4801
16:05 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання кіз та овець
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:35 - Як врятувати придунайські водойми: в Мінекономіки для півдня Одещини шукають нові рішення
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України


Більше новин