Минздравоохранения подавало запрос на 296 млрд гривен финансирования в 2021 году: получило лишь 190 млрд

21.09.2020 11:48 | Укррудпром

11:30 21 сентября 2020 года

Министерство здравоохранения подавала запрос на 296 млрд грн на финансирование здравоохранения в 2021 году, сообщил глава ведомства Максим Степанов в ходе пресс-брифинга в Киеве.

“Мы подали в бюджетном запросе общий бюджет 296 млрд грн. Эта сумма предусматривает противодействие COVID-19, закупку вакцин и программу медгарантий. Эти средства направляются именно на лечение, на “первичку”, “экстренку”, специализированную и высокоспециализированную медпомощь — мы подали в размере 225 млрд грн. Это минимум, на который мы вышли, потому что изначально у нас расчеты были немного больше”, — сказал он.

Как сообщалось, в проекте госбюджета на 2021 год расходы на здравоохранение составят 190 млрд грн, из них 123 млрд грн — на реализацию программы медицинских гарантий. На борьбу с COVID-19 заложено 19 млрд грн, из них 16 млрд грн — на предоставление медуслуг в рамках программы медгарантий, 2,6 млрд грн — расходы на вакцинацию от COVID-19, 1 млрд грн — на оборудование рабочих мест учителей техническими средствами для дистанционного обучения.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – це потужно,
На ринку, де все змінюється,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП (крім е-резидента), як платника єдиного податку?
14:30 - Про терміни подання ФОПом на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
14:24 - Про подання ФОПами звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску
14:23 - "Укрпошта" відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону
14:21 - Тимчасове ввезення та реекспорт обладнання: що з реєстрацією платником ПДВ?
14:18 - Важливість дотримання принципів та складових безбар’єрності
14:16 - Сплачуєте податкові платежі та єдиний внесок – дотримуйтеся вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції!
14:14 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету акцизним податком на понад 59,1 млн гривень
14:12 - На Дніпропетровщині збільшилась кількість платників єдиного внеску майже на 9 тисяч осіб
14:10 - Бюджети територіальних громад Дніпропетровщини отримали понад 588,8 млн грн плати за землю
14:10 - Альтернативна енергетика: Рада ухвалила законодавчі зміни
14:08 - На Дніпропетровщині відбувся відкритий діалог влади та бізнесу про механізми підтримки економіки
14:07 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог, консультації, підтримка
13:57 - Голова Адміністрації судноплавства залишає посаду
13:45 - Деяким киянам обіцяють виплатити по 40 тисяч гривень
13:42 - Аналітика замість формального контролю: підсумки 2025 року у сфері міжнародного оподаткування
13:40 - 600 тисяч гривень на лікування неіснуючих пацієнтів – правоохоронці викрили лікарів
13:30 - Довідка про статус податкового резидента: як отримати та апостилювати
13:08 - На Харківщині через обстріли московія знеструмлена ціла громада
13:03 - московія наздогнала ЄС за цінами на продукти: Росстат не відображає реальних цінників
12:50 - московіяни знову почали блокувати Telegram
12:39 - Фіктивний ремонт парку: службовцям "Київзеленбуду" вручили підозри
12:30 - Як вийти на ринок ЄС
12:26 - Будівельна група Синергія увійшла до ТОП-20 забудовників України за версією LUN Awards 2026
12:21 - В Україні суттєво зросло споживання електроенергії
12:15 - Ворог знищив сільськогосподарське підприємство на Чернігівщині
12:08 - АРМА передали іранський каучук – імпортер не зміг приховати походження
11:37 - Київщина отримала від партнерів понад 500 великих генераторів: де встановлюють
11:25 - Мінфін почав готувати бюджетну декларацією на 2027-2029 роки


Більше новин