Держводагентство: На Дніпропетровщині долучилися до прибирання берегів річки Самара

21.09.2020 09:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

19 вересня 2020 року на березі р.
Самара, що на Дніпропетровщині, Голова Державного агентства водних ресурсів України Валентин Шліхта спільно з представниками Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровського аграрно-економічного університету та громадської екологічної ради при Дніпропетровській облдержадміністрації взяли активну участь у заходах у рамках екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів - 2020».
Цьогорічний екоівент відбувається під егідою Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського і проводиться у всіх регіонах нашої країни. Самара є лівою притокою найбільшої річки України – Дніпра.
Свій початок вона бере біля невеликого села Весела гора, розташованого на заході Донецької області.
Довжина її складає 311 км, а площа басейну понад 22 тис.
кв.
км.
У басейні Самари знаходиться понад 600 озер, різних за розміром, крім того, річка утворює понад тисячу ставків. На початку акції очільник водогосподарської галузі звернувся до всіх присутніх з такими словами: «Сьогодні, у Міжнародний день чистих берегів, я хочу звернутися до присутніх і нагадати про місця нашого відпочинку.
Це береги українських водойм.
Після літа вони мало нагадують мальовничі краєвиди, якими хочеться милуватися.
Уявіть собі масштаби проблеми засмічення, якщо напевне немає жодної людини, яка б не викинула сміття на берег водойми. Всі, кому небайдужі наші українські водойми, мають можливість прибрати від сміття берег улюбленої річки чи озера! Тому беріть сім"ю та друзів і приходьте на береги місцевих водойм, для того, щоб пейзажі водойми знову милували око чистотою та привабливістю. Тож долучайтеся і продемонструйте іншим свою екологічну позицію!». Захід проводився з дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Нагадаємо, що напередодні Голова Держводагентства також провів зустріч із керівництвом Дніпропетровської облдержадміністрації, під час якої обговорювались нагальні проблемні питання щодо функціонування водогосподарської галузі даного регіону.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, золото,
Злетіти вгору з душі
Все ж бажаю я

- Fin.Org.UA

Новини

14:13 - На Черкащині працювала підпільна фабрика сигарет: БЕБ розповіло про великі масштаби
14:00 - Землі Медведчука та Клименка повернули державі – прокуратура
13:40 - Попри енергетичні виклики, більшість закладів у сфері HoReCa працюють у звичайному режимі – опитування
13:27 - Російському чартерному перевізнику можуть заборонити польоти через постійні поломки
13:00 - Верстати для війни: як обладнання польського заводу опинилося в московії
13:00 - московія оштрафувала Telegram на 432 366 доларів
12:50 - За два місяці залізничники відновили опалення та комунікації у 748 будинках Києва
12:46 - БЕБ перевірило майже 100 АЗС на Львівщині: частину ліквідувало
12:33 - «TAX Control» на захисті доброчесного бізнесу
12:32 - Дітям з інвалідністю підгрупи А виплатять одноразову допомогу
12:30 - Хто підтримає агросектор під час війни
12:29 - Трудовий договір – регулятор відносин між працівником і роботодавцем
12:27 - До ваги платників: нова УПК щодо особливостей оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних із комп’ютерними програмами, цифровим контентом
12:25 - Щодо відповідальності осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за несвоєчасну сплату/перерахування єдиного внеску за певних умов
12:24 - Про термін, в який СГ зобов’язаний здійснити чергову сплату за надану ліцензію та подати заяву про внесення такого платежу за отриману ліцензію
12:23 - Зазначення ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи у податковій декларації коду за КАТОТТГ
12:22 - Складання платником ПДВ податкових накладних за однією датою з однаковим порядковим номером не допускається
12:21 - Щодо нарахування штрафу при самостійному виправленні помилок по єдиному внеску
12:20 - Послуги перевезення, пов’язаного з підприємницькою діяльністю ФОПа на загальній системі оподаткування, сплачені благодійним фондом: чи виникає додаткове благо?
12:18 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:16 - До уваги платників ПДВ!
12:15 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
12:14 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування залізних руд від платників Дніпропетровщини надійшло понад 1,1 млрд гривень
12:12 - Дніпропетровщина: понад 3,1 млн грн транспортного податку сплатили до місцевих бюджетів фізичні особи
12:10 - Бізнес Дніпропетровщини перерахував до місцевих бюджетів понад 67,4 млн грн податку на прибуток підприємств
12:10 - Німеччина надасть Україні 30 мільйонів євро для постраждалих підприємств
12:09 - Дніпропетровщина: фаховий діалог про податкову дисципліну
12:08 - Для виробників продукції з використанням спирту етилового затверджено нові форми заяв
12:06 - ДПС спільно з Фондом Східна Європа розпочинають проєкт з цифрової трансформації, ключовий елемент – модернізація Електронного кабінету платника
12:04 - Україна планує збільшити потужність для імпорту електроенергії з ЄС


Більше новин