Дмитро Кулеба та співробітники МЗС взяли участь у Всесвітньому дні прибирання

19.09.2020 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

19 вересня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом зі співробітниками МЗС, представниками дипломатичного корпусу в Україні, центральних органів виконавчої влади, молодіжних та громадських організацій, взяли участь у Всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day» у столичному парку «Муромець». «Я переконаний, що багато глобальних речей, таких як євроінтеграція, починаються з елементарного прибирання довкола себе.
Адже йдеться не лише про чистоту, а про повагу до інших людей, повагу до природи, врешті-решт, повагу до самих себе», – зауважив Дмитро Кулеба.  Міністр закликав до розвитку в Україні європейської культури прибирання.
Він також висловив вдячність дипломатам та керівникам іноземних дипломатичних місій, акредитованих в Україні, які відгукнулися на заклик Міністерства взяти участь в акції.  «Я особисто та команда Міністерства закордонних справ без вагань долучилися до ініціативи «Let’s do it, Ukraine» у рамках Всесвітнього дня прибирання.
Ми також запросили іноземних дипломатів в Україні, і я радий, що так багато з них долучилися до цієї акції.
Давайте разом прибирати, робити себе самих і світ довкола себе кращим», — додав Міністр.  Довідково Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – щорічна глобальна акція, яка проводиться протягом 24 годин у заздалегідь визначений день і в якій одночасно беруть участь мільйони активістів із 180 країн світу.
Головна мета акції – об’єднання зусиль заради порятунку планети від сміття.
Організатором акції в Україні виступає Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру. На запрошення Міністерства закордонних справ України до акції у Всесвітній день прибирання долучилися 93 співробітника 37 дипломатичних місій, акредитованих в Україні, серед яких 22 посли іноземних країн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

12:22 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
10:00 - KAN Development розпочав будівництво Біоритму - наймасштабнішого ЖК Києва за останні роки
09:51 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:44 - У Німеччині зросла інфляція
09:15 - Україна просить Європу виступити посередником в "аеропортовому перемир'ї" з Росією
09:00 - московіяни атакували енергооб’єкти на Миколївщині
08:30 - Чи врятують мігранти будівельний ринок
08:00 - Не розкіш, а засіб пересування: як економічні обставини змінюють попит на автомобілі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 11 травня: правки до законопроєкту про "податок на OLX", аналіз великих угод з готівкою
20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
17:00 - єОселя: За минулий тиждень 157 українських родин отримали кредити на житло
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
16:18 - Результати досліджень зонування України. Херсонська область
16:01 - Результати досліджень зонування України. Миколаївська область


Більше новин