Олег Уруський зустрівся з генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо

19.09.2020 15:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський зустрівся з керівництвом «АрселорМіттал Кривий Ріг» та обговорив питання розвитку підприємства. Представники підприємства подякували за можливість зустрічі та розповіли про поточний стан «АрселорМіттал Кривий Ріг», програми з розвитку та заходи з забезпечення екологічної безпеки.
Також вони розповіли про наявні питання, що потребують вирішення, уточнили завдання, які поставлені перед підприємством та перспективи виходу на міжнародні ринки. Олег Уруський зазначив, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України створено кілька місяців тому і, незважаючи на необхідність завершення деяких заходів для повноцінного становлення Мінстратегпрому, вже активно працює. «Десять років не було центрального органу виконавчої влади, яке б опікувалося проблемами промисловості.
Але ми відслідковуємо ситуацію і намагаємося допомагати, адже розуміємо, що проблем в промисловості накопичилося багато», - зазначив Віце-прем’єр-міністр та додав, що для Міністерства важлива робота потужних компаній, які працюють в Україні, в тому числі і «АрселорМіттал Кривий Ріг».  Олег Уруський наголосив, що підконтрольне йому відомство вже налагодило співпрацю з асоціацією металургів і в межах можливості вирішує проблеми, з якими стикаються підприємства цієї галузі.  «Я прихильник того, щоб були абсолютно однакові правила гри для всіх і в жодному разі ми не будемо допускати обмеження прав та інтересів наших компаній», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.
Він запевнив представників «АрселорМіттал Кривий Ріг» в підтримці вирішення конструктивних питань, адже робота підприємства важлива не лише для розвитку економіки регіони, але й в цілому держави.

Додати коментар

Користувач:
email:





Деякі вкладники раді виграшам,
Інші бояться пустити гроші в ход.
Але фінансовий ринок - як життя,
І треба ризикувати з усіх сил.

- Fin.Org.UA

Новини

20:20 - московія масовано обстріляла та зупинила одну з українських ТЕС
20:00 - Новини 18 серпня: кібератака на АРМА
19:40 - За половину 2026 року страхові виплатили 176 мільйонів гривень за воєнними ризиками
19:11 - московія влучила у завод "Київгума"
18:56 - У Латвії сталась масштабна кібератака: президент каже про загрозу нацбезпеці
18:21 - Безготівкові розрахунки платіжними картками домінують – результати першого півріччя 2026 року
18:10 - Експорт нафти з Новоросійська скорочується вже п’ять тижнів
17:35 - У ПриватБанку стався технічний збій: проблеми з оплатою карткою
17:17 - OpenAI обмежує доступ підлітків до ChatGPT
16:43 - Переговори з Іраном не заплановані, але Ормуз відкритий – Трамп
16:30 - Ідеальний шторм для промисловості
16:25 - Рада підтримала запровадження державних грантів на вищу освіту: як вони працюють
15:55 - московії знову бракуватиме пального, бо НПЗ в Білорусі йде на ремонт – росЗМІ
15:54 - Продаж фізичною особою нерухомого або рухомого майна: оподаткування
15:52 - Фізособа веде бухоблік на підставі договору та не є працівником юрособи: чи може така особа підписувати податкову звітність електронному вигляді?
15:50 - Чи може роботодавець, щодо якого внесений запис до ЄДР про державну реєстрацію припинення без правонаступника, виправити помилки в раніше поданій звітності по єдиному внеску?
15:49 - До уваги резидентів Дія Сіті!
15:47 - Яким чином можна перевірити МАП для маркування алкогольних напоїв?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.08.2026
14:48 - Денис Шмигаль взяв участь у церемонії перепоховання полковника Євгена Коновальця
14:45 - "Державні" лотереї скасують: у Мінцифри пояснили рішення
14:00 - 29 штатів США подали один із найбільших позовів проти Meta в історії: у чому причина
13:50 - "Дешевше взагалі зупинити видобуток". Чи виживуть Ferrexpo та "Метінвест" через закрите море
13:30 - Тайвань планує виплатити всім громадянам по $300 "дивідендів від ШІ"
13:26 - Бюджетна установа, яка користується пільгою, надає в оренду приміщення небюджетній установі: що з правом на пільгу по земельному податку у разі припинення договору оренди?
13:25 - Коригування сум єдиного внеску та реквізитів, що стосуються застрахованої особи, у Додатку Д1 до Розрахунку ЮО та Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД після закінчення строку їх подання
13:23 - Яким чином здійснюється нумерація Розрахунків ЮО або Розрахунків ФОП / НПД з типом «Звітний», «Звітний новий», «Уточнюючий»?
13:22 - Яким чином у Розрахунку ЮО та Додатках Д1, Д2 або Д3 до нього, Розрахунку ФОП/НПД та Додатку ФІЗ-Д1 до нього провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?
13:20 - Електронний кабінет: як надіслати електронного листа та отримати відповідь?
13:17 - Податковий календар на 19 серпня 2026 року


Більше новин