Денис Шмигаль: Державний бюджет на 2021 рік — це бюджет можливостей

19.09.2020 00:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна повинна мати можливості для свого подальшого розвитку.
Тому державний бюджет на наступний рік — це бюджет можливостей і для держави, і для людей, і для бізнесу. Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» 18 вересня. «Це бюджет можливостей.
Він дає можливості для малого й середнього бізнесу, для промисловості, для розвитку економіки.
Так само він дає можливості для людей, які потребують бюджетної допомоги.
Це можливості для подальшого розвитку медицини, освіти, збільшення заробітних плат», — зазначив Глава Уряду. Денис Шмигаль підкреслив, що в бюджеті закладені кошти на підвищення мінімальної заробітної плати.
«Це простимулює економіку в непрості часи, коли попит в Україні падав протягом другого кварталу», — сказав Прем’єр-міністр і додав, що в третьому кварталі попит вже почав відновлюватися. «Ми робимо все, щоб простимулювати споживчий попит на українські товари.
І це плюс для малого й середнього бізнесу.
Тому що українці сьогодні купують український товар», — відзначив Денис Шмигаль. За словами очільника Уряду, Держбюджет-2021 — це й бюджет розвитку інфраструктури, зокрема продовження проекту Президента України «Велике будівництво»: «Збільшено в рази фінансування доріг.
Це сильна мультиплікативна сфера, яка створює додаткові робочі місця в суміжних галузях». «Це хороша основа для того, щоб наступного року ми отримали можливість розвивати нашу країну, отримати запланованих 4,6% зростання ВВП, отримати хороші соціальні, бюджетні, економічні показники», — наголосив Прем’єр-міністр. У третьому кварталі, як зазначив очільник Уряду, вже спостерігається зростання в експортно орієнтованих галузях, зокрема у сфері будівництва, куди вкладаються значні кошти. «Ми очікуємо на таке зростання в 4 кварталі та в наступному році, зважаючи на тенденції.
Ми уважно їх прорахували разом з нашими міжнародними партнерами, брали до уваги аналітику та макропрогнози міжнародних організацій і робимо висновок, що 4,6% — абсолютно реальний прогноз зростання ВВП», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курси падають – то
Не досить грошей в країні,
Інвестори бояться

- Fin.Org.UA

Новини

14:21 - Рада звільнила мешканців пошкодженого житла від сплати комунальних послуг
14:15 - Справу коллаборанта Сальдо передали до суду
14:05 - Один із найбільших українських операторів АЗС почав знижувати ціни на пальне
13:50 - Цибуля в Україні стрімко дешевшає: яка актуальна ціна
13:43 - Поставки компонентів з КНР до московія: експортери свідомо порушують експортні обмеження – ЗМІ
13:39 - Суд покарав геофізика за продаж даних про нафтогазові родовища Львівщини
13:30 - Суд вперше оштрафував Meta на 375 млн доларів за сексуальну експлуатацію дітей
13:00 - Кожна деталь має значення: що робить гірський спа-готель ONDE Chill надійним інвестиційним продуктом GORO
12:49 - "Укренерго" допоможе з ремонтом ЛЕП між Румунією та Молдовою, яка постраждала від атак московія
12:48 - Штрафи за паркування в "Дії": сервіс запустили у 7 містах
12:40 - Індія скуповує мільйони барелів нафти московія – тепер уже з переплатою
12:30 - Мовчання – не золото, а згода на нерівність: чому дискримінація потребує розголосу
12:25 - Шмигаль розповів, у скільки Україні обійдеться відновлення енергетики
12:20 - Рада підтримала ратифікацію угоди з ЄІБ щодо відновлення доріг
12:00 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:00 - Як зрозуміти, що організму не вистачає білка: головні сигнали
11:52 - Денис Шмигаль: Україна готова ділитися здобутим досвідом енергетичної стійкості заради зміцнення енергетичної безпеки в Європі
11:50 - Як казки допомагають дітям засинати спокійно і без страхів
11:43 - Найкращі породи корів для молока та м’яса: огляд, поради, вибір
11:40 - Рада викликала Пишного через інцидент з клієнткою monobank
11:37 - Ловля камбали на Чорному морі: техніки та поради
11:32 - Який алгоритм входу до Електронного кабінету із застосуванням ключа Дія.Підпис?
11:31 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи!
11:30 - Якою ПСП має право скористатися самотня мати?
11:28 - Органи ПФУ здійснюють виплати пенсій пенсіонерам або щомісячного довічного грошового утримання: чи подається Розрахунок з додатком 4ДФ?
11:27 - Як обрати квіти для дому: поради флориста
11:27 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід від продажу фізичною особою придбаних у банку банківських металів?
11:27 - На Одещині БЕБ викрив ухилення від податків на зерновому ринку
11:26 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
11:24 - Кошти або майно надані у якості пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується фізичною особою з метою отримання податкової знижки?


Більше новин