Хмельницький очолив рейтинг українських міст щодо сприятливості бізнес-клімату

18.09.2020 20:36 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

2018Міжнародна організація USAID та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у 2019-2020 роках провела масштабне дослідження з вимірювання «Індексу конкурентоспроможності міст України» (ІКМ), перша хвиля якого охопила 23 обласні центри України та місто Київ. Спеціалістами проводилася оцінка бізнес-клімату і опитування представників підприємництва.

За підсумками опитування підприємців, яке проводив Інститут економічних досліджень і політичних консультацій, згідно з індексом місто Хмельницький набрав 73 бали рейтингу з максимальних 100 та очолив рейтинг українських міст щодо сприятливості бізнес-клімату.

У процесі дослідження протягом січня-квітня за телефоном було опитано 5115 підприємців (малий, середній і великий бізнес) із 24 міст, тобто не менше 200 підприємців з кожного міста.

Хмельницький став не лише лідером загального рейтингу Індексу конкурентоспроможності міст України 2019/2020, а й посів перші місця рейтингів у компонентах «Доступ до публічного майна», «Прозорість та відкритість даних», «Неформальні платежі та відсутність корупції», «Лідерство міської влади» та у підкомпоненті «Фінансові та інфраструктурні ресурси».

Найбільшим результатом міста у підтримці бізнесу є понад 15,5 тисяч робочих місць, що створені за 4 з половиною роки. Так, програми та регуляторні рішення місцевої влади для підтримки та порядку ведення бізнесу справді працюють. Хмельницький впевнено лідирує у боротьбі із корупцією, публічності, відкритості регуляторних даних та процесах дерегуляції.

За словами організаторів опитування, в Україні слід продовжити дерегуляцію на національному рівні і переводити спілкування бізнесу з державою в електронний формат. Варто також вести діалог між бізнесом і владою – і це повинен бути реальний діалог.

Запись Хмельницький очолив рейтинг українських міст щодо сприятливості бізнес-клімату впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Governments and firms
Issue bonds and stocks to raise
Capital for projects

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 21 липня: в Україні дорожчає вода та пальне, атаки на танкери в Ормузі
19:45 - За нафту Венесуели почалася боротьба між НПЗ і трейдерами
19:44 - Які бувають декоративні штукатурки: популярні фактури та сучасні рішення
19:25 - Хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії й пригрозили суднам
18:55 - Два танкери із саудівською нафтою розвернулися після погроз хуситів
18:30 - Через атаки у Азовському морі московитський експортер пшениці впаде на третину – ЗМІ
17:55 - Іран ударив по електростанціях і опріснювальних заводах Кувейту
17:36 - Нічний удар по Київщині: знищено склад Viessmann, але компанія продовжує роботу
17:35 - Кілька танкерів атакували біля Ормузу
17:19 - Засідання Комісії
17:18 - Масштабні оборудки у медзакупівлях: правоохоронці завершили розслідування
16:55 - Резиденти Дія.City сплатили рекордні податки – Мінцифри
16:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на 22 липня
16:10 - Уряд московія заявив про стабілізацію паливного ринку — "часткову"
15:51 - Харківщина отримала понад 21 тонни обладнання від Литви для підтримки енергетичної інфраструктури
15:45 - Трамп може запровадити нові мита – FT
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.07.2026
15:28 - Не буде закурити? Удари по складах вплинули на пропозицію цигарок
15:20 - ДБР завершило розслідування щодо відчуження частини готелю у Рівному
15:00 - Львівщина отримала від Фінляндії когенераційну електростанцію для забезпечення енергетичної стійкості
15:00 - Українцям доведеться платити більше за воду. Чому це може бути гарною новиною?
14:52 - За домовленостями Дениса Шмигаля та Катеріни Райхе українські енергетики оглянули обладнання BASF для подальшої передачі Україні
14:47 - Фігурант журналістського розслідування не пройшов атестацію БЕБ
14:25 - Кожен четвертий пенсіонер отримує всього 3,5 тисячі грн виплат – дослідження
14:23 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:15 - ВАКС залишив без змін запобіжний захід Миронюку по справі "Мідас"
14:05 - Мін’юст застерігає про появу нової схеми онлайн-шахрайства
13:40 - Boeing б'є на сполох через масштабне кредитування ЄС свого головного конкурента – ЗМІ
13:36 - TAX Control – дієвий механізм боротьби з порушеннями


Більше новин