У МВФ нет категорических замечаний к проекту госбюджета на 2021 год

18.09.2020 19:00 | Укррудпром

18:50 18 сентября 2020 года

Министерство финансов находится в процессе обсуждения с Международным валютным фондом (МВФ) параметров проекта государственного бюджета на 2021 год и у экспертов фонда сейчас нет категорических замечаний к документу. Об этом министр финансов Сергей Марченко заявил во время представления законопроекта о госбюджете в Верховной Раде, передает Укринформ.

“Мы с ними (МВФ) работаем, обсуждаем с ними параметры бюджета, части доходов и расходов. На сегодняшний день нет категорических заявлений о том, что у нас есть необоснованные цифры”, — сказал Марченко.

Как сообщалось, ранее член Совета Национального банка Украины Виктор Козюк отмечал, что заложенный в проекте государственного бюджета на 2021 год дефицит в размере 6% ВВП выходит за рамки, допустимые программами международной поддержки.

Кабинет министров 14 сентября подал в Верховную Раду проект госбюдежета на 2021 год, который предполагает рост доходов на 9,4% по сравнению с госбюджетом 2020 года — до 1,07 трлн грн, расходов — на 5,1% дл 1,35 трлн грн. Дефицит бюджета составит около 270 млрд грн или 6% ВВП.

При расчетах Минфин исходил из прогноза роста ВВП Украины в 2021 году на 4,65% при инфляции 7,3% и средней зарплате 13,6 тыс. грн. Средний за год курс гривни, заложенный в госбюджет, составляет 29,1 грн/$.

По словам министра финансов Сергея Марченко, в первую очередь финансировать дефицит госбюджета планируется за счет внутренних заимствований. При этом Минфин сохраняет возможность выхода на внешние долговые рынки и рассчитывает на получение средств от МВФ, ЕС и других международных кредиторов. Кроме того, 6 млрд грн запланировано получить от приватизации.

Додати коментар

Користувач:
email:





Monetary policy,
Interest rates and inflation,
Central bank power.

- Fin.Org.UA

Новини

12:40 - Мобілізовані ФОПи можуть скористатися податковими пільгами
12:38 - Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Е-кабінету надає можливість фізичним особам сплатити податки, збори та платежі
12:37 - Кожен платник податків має право на індивідуальну податкову консультацію
12:35 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?
12:34 - Поновлення строку чинності кваліфікованого сертифіката, сформованого КНЕДП ДПС, можливе лише для заблокованих кваліфікованих сертифікатів, термін блокування яких не скінчився
12:33 - Чи мають право перевізники при продажу квитків у кіосках та салонах транспортних засобів проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
12:32 - До уваги податкових агентів!
12:31 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:27 - Щодо права нарахування платником податку на прибуток амортизації на квартиру, якщо вона використовується з метою отримання доходу від надання її в оренду ФО для проживання
12:26 - Щодо складання підсумкової ПН за щоденними підсумками операцій та РК до неї за певних умов
12:25 - Платникам екологічного податку та рентної плати за воду або надра про довкіллєвий інтегрований дозвіл
12:23 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи – власників, орендарів, користувачі на інших умовах земельних ділянок!
12:22 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
12:21 - З початку поточного року до податкової служби Дніпропетровщини надійшло 145 запитів на отримання публічної інформації
12:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
12:17 - Звернення громадян: податківцями Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 657 заяв
12:16 - Єдиний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб отримали майже 424,6 млн гривень
12:15 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
12:14 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
12:13 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
12:12 - Неповний робочий день: право на податкову соціальну пільгу
12:10 - Податковий супровід ветеранів: ДПС долучилася до Superhumans Reunion 2026
12:10 - Україна за одну ніч атакувала 8 танкерів "Тіньового флоту" московія та ще 2 судна
12:03 - Будівництво понад 1,5 ГВт нової генерації: уряд оголосив вимоги для учасників
12:00 - На Київщині повернули світло після російського обстрілу
11:32 - Правоохоронці завершили слідство щодо ексзаступника міністра розвитку
11:30 - Банки показали актуальний курс долара та євро на 7 липня: євро різко просіло в ціні
11:01 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
10:59 - Комісія спростила випуск місцевих облігацій
10:56 - Денис Шмигаль: Розпочинається наступний етап конкурсу на будівництво понад 1,5 ГВт нової генерації


Більше новин