Мінсоцполітики вивчає стан оздоровлення дітей в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» в умовах карантинних обмежень

18.09.2020 18:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

18 вересня 2020 року Міністр соціальної політики України Марина Лазебна перебувала в місті Одеса, де відвідала Державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» ” та ознайомилась з його діяльністю в сфері оздоровлення, відпочинку, виховання, навчання дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення). „Молода гвардія” - дитячий оздоровчий заклад, площею 30,8 гектара, розташований на березі моря в місті Одеса, що функціонує протягом року і в якому протягом однієї зміни може перебувати цілодобово до 1100 дітей. Цьогорічне запровадження в Україні карантину унеможливило проведення 6 оздоровчих змін з березня по серпень і роботу закладу було відновлено лише 9 серпня поточного року.
Зараз з урахуванням діючих карантинних обмежень заклад приймає лише до 650 дітей на зміну. За словами Міністра, „Молода гвардія” – це перш за все заклад, де оздоровлюються діти, і це відповідальність всіх працівників центру, а особливо для педагогічних та медичних працівників за їх безпечне перебування.
В той же час, кожен день таборування має бути неповторним і сприяти всебічному гармонійному розвитку дітей, укріплювати їх здоров’я, а також допомагати в розкритті навчального, творчого та спортивного потенціалу кожної дитини, що відпочиває. Під час візиту Міністр ознайомилась із побутовими умовами відпочинку та харчування дітей, надання медичних послуг, спортивною інфраструктурою та пляжною зоною, кіноконцертним комплексом, роботою загальноосвітньої школи, науково-методичного відділу та психологічної служби.
Визначено стан та перспективи подальшого розвитку інфраструктури дитячого центру „Молода гвардія”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:30 - URC 2026 має стати конференцією практичних рішень для економічного відновлення України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:30 - Стандарти ЄС: Україна та Естонія обговорили спільні кроки у сфері довкілля


Більше новин