Олег Уруський в КПІ ім. Ігоря Сікорського ознайомився з перспективними розробками науковців

17.09.2020 21:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Науковці Національного технічного університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» презентували свої напрацювання Віце-прем’єр-міністру України – Міністру з питань стратегічних галузей промисловості України Олегу Уруському. Олег Уруський відвідав Ситуаційний центр КПІ, що має потужні серверні блоки та використовує штучний інтелект з доступом до світової бази даних, який здійснює аналітику процесів в суспільстві відносно подій, що відбуваються та робить прогнози на майбутнє в залежності від різноманітних об’єктивних факторів. Зазначений Ситуативний центр – це платформа, що дає можливість залучати абсолютно різних експертів під конкретні завдання та може стати реальним помічником в допомозі прогнозування впливу окремих подій, або політичних рішень на суспільство та його розвиток. Олег Уруський повідомив, що одним з напрямків реформ буде створення української Агенції з оборонних технологій, подібній американській DARPA, з залученням Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки, Секції прикладних наук Національної академії наук та інших наукових закладів та запевнив «Звісно до роботи Агенції може бути залучений один з наукових майданчиків в КПІ».
Дана ініціатива була повністю підтримана представниками політехнічного університету. Крім того, Віце-прем’єр-міністру представили безпілотні літальні апарати, компоненти супутників та інші технічні вироби, розроблені та виготовлені за участю науковців, а також презентували проекти, створені за сприянням інноваційної екосистеми Sikorsky challenge, що може створити вкрай необхідний країні симбіоз оборонного комплексу і наукової спільноти. «Платформа Sikorsky challenge – той майданчик, який ми хотіли б використовувати.
В такому колективі дієвих прихильників поліпшення нашої обороноздатності людей ми можемо зробити значно більше і краще показати, що оборонна галузь має не тільки привабливий експортний потенціал, а може забезпечити багато потреб українських замовників», – зазначив Олег Уруський. Науковці зі свого боку зазначили, що вже протягом багатьох років не було підтримки та зацікавленості в співпраці та подякували Віце-прем’єр-міністрові за проявлений інтерес до наробок технічних університетів, побажали успіхів у справі розвитку промисловості та запевнили у своїй підтримці.

Додати коментар

Користувач:
email:





Monetary policy,
Interest rates and inflation,
Central bank power.

- Fin.Org.UA

Новини

15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
14:57 - ДПС: кількість зупинених податкових накладних скоротилася у 5 разів
14:40 - Черговий маркетплейс відмовився відшкодовувати росіянам збитки, якщо його атакують дрони
14:25 - Фіктивні закупівлі пального на мільйони гривень: оптову компанію змусили доплатити податки
14:07 - Промова Голови НБУ Андрія Пишного під час оголошення рішення про випуск пам’ятної монети на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
14:00 - Аграрії знайшли, де зберігати зерно на випадок тривалої блокади портів
13:35 - московія купила пальне з Північно-Східної Азії вперше з 2022 року: хто країна-продавець
13:05 - Десятки підпільних гральних залів у Києві: справу скерували до суду
13:00 - США переглядають доступ китайських компаній до чипів Nvidia
13:00 - Жінки, які інвестують у себе. Як знання стають першим капіталом
12:50 - Небачені раніше суми: Північна Корея заробила 22 мільярди доларів на допомозі московії
12:45 - "На державу не розраховуємо". Як постраждалий бізнес оговтуватиметься від обстрілів
12:32 - Національний банк в 2026 році випустить пам’ятну монету на честь Святого Папи Римського Іоанна Павла ІІ
12:30 - Що зміниться після легалізації криптовалют в Україні
12:26 - Дочку "Нафтогазу" – компанію "Газмережі" – очолить Кіндер
12:20 - Через атаки московія Укрзалізниця змінила маршрути низки поїздів
11:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:56 - "Епіцентр" розповів, скільки торгових центрів втратив за час війни
11:54 - Антикорсуд призначив Кириленку адвоката: його власний перебуває у відпустці
11:52 - НКЦПФР застерігає громадян від співпраці з Анною Коваленко та ПП «КУА «КОВАЛЕНКО ПРО ІНВЕСТ»»
11:23 - Штрафи за адмінправопорушення підвищать: уряд подав до Ради законопроєкт
11:18 - Нафта знову піднялась до 83 доларів за барель
10:48 - Заволодіння бюджетними коштами: у Києві судитимуть підрядника КП "Плесо"
10:28 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:23 - Німеччина передала Хмельниччині 12 одиниць енергетичного обладнання
10:21 - Термін, в який ФОП надає документи для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)


Більше новин