До кінця вересня має бути узгоджений договір про допуск приватних локомотивів до роботи на залізниці, - Владислав Криклій

17.09.2020 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

До кінця вересня має бути узгоджений договір про допуск приватних локомотивів до роботи на залізниці.
Міністерство інфраструктури продовжує реалізовувати плани, визначені Президентом, щодо створення конкурентного ринку залізничних перевезень.
Наразі впроваджується експериментальний проект із допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування.
Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій на круглому столі “Зміни руху: Реформа транспортної інфраструктури в Україні”, організованому Європейською Бізнес Асоціацією (EBA) сьогодні, 17 вересня. “Питання з узгодженням договору про допуск приватних локомотивів має бути вирішено до кінця вересня.
Таке завдання поставлено перед Укрзалізницею.
Цей проект є вкрай важливим та очікуваним для бізнесу протягом останніх років.
Завдяки йому ще до набрання чинності закону “Про залізничний транспорт”, ми зможемо дослідити, як функціонує ринок у зовсім інших умовах – за наявності одразу кількох перевізників.
Відпрацюємо технічні та інші особливості в реалізації доступу до залізничної інфраструктури, визначимо можливі ризики в організації безпеки руху під час експлуатації приватних локомотивів.
Вдячний всім учасникам ринку, хто проявляє зацікавленість та долучається до цього експерименту”, - наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Разом з новим очільником Укрзалізниці Володимиром Жмаком учасники заходу обговорили ключові завдання та найближчі плани щодо подальшого розвитку компанії.
Це переформатування команди та подолання корупції, антикризова програма, структурна реформа, зокрема, розподіл компанії за 3-ма вертикалями, оптимізація діяльності та покращення умов праці машиністів, провідників та інших залізничників, поліпшення сервісу пасажирських перевезень, цифровізація процесів і впровадження нових технологій. Участь у круглому столі також взяли керівник Адміністрації морських портів Олександр Голодницький, очільник Украероруху Андрій Ярмак, генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль» Павло Рябікін. Владислав Криклій озвучив подальші плани Міністерства щодо впровадження перспективних концесійних проектів у морській галузі.
“Концесії порту Ізмаїла бути, Чорноморську і поромній переправі - також бути.
Крім цього, додатково готуємо до передачі в концесію Бердянський морський порт.
Єдине - трохи почекаємо з портом "Південний".
Також до Фонду держмайна для підготовки приватизації передано порти Усть-Дунайська та Білгород-Дністровського”, - зазначив очільник Міністерства. Спільно з представниками EBA Владислав Криклій обговорив питання удосконалення механізму габаритно-вагового контролю на дорогах України та перехід на автоматизований ГВК для мінімізації людського фактора.
“Вже підготовлено проект наказу Міністерства щодо габаритно-вагового контролю у морських портах.
Ним передбачено надання портовими операторами інформації Укртрансбезпеці про зважування транспортних засобів у режимі реального часу.
Тому я закликаю бізнес, який також зацікавлений в сучасних дорогах, об’єднати спільні зусилля у боротьбі за збереження автошляхів”, - наголосив Міністр. Крім цього, учасники круглого столу зосередили увагу на питанні лібералізації двосторонніх і транзитних перевезень з країнами-членами ЄС.
“Ми ініціювали питання лібералізації транзитного проїзду територіями країнами-членами ЄС, також актуалізуємо питання укладення угоди про відкрите небо.
До кінця цього року буде допрацьований електронний кабінет перевізника, через який і розподілятимуться дозволи ЄКМТ”, - додав Владислав Криклій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Витоки знаходяться в бізнесі,
Але змога змінити світ -
Лише на фінансовій сцені,
Інвестори рухають все вперед.

- Fin.Org.UA

Новини

12:45 - БЕБ викрило чергові оборудки у будівельній сфері
12:30 - Як українцю законно придбати USDT, USDC або Bitcoin
12:29 - В московії дозволили продавати бензин стандарту 90-х років на тлі кризи
12:05 - Після ударів по підстанціях у Криму зупинилися приміські поїзди
11:53 - На усіх заправках Новоросійська закінчився бензин
11:42 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за червень 2026 року перераховано майже 651 млн грн
11:25 - Україна отримала ще 444 мільйони доларів на медичну реформу
11:09 - До уваги ФОПів, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!
11:01 - День податківця: спільна праця заради фінансової стійкості держави
11:00 - Укрдержфонд призначений на виконання функцій Виплатної агенції
11:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях: найскладніше на Донеччині
10:59 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:54 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:38 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
10:27 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:25 - Нафта торгується на рівні 72 доларів за барель
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 3 липня
10:00 - Держава спрямувала понад 167 млн грн агровиробникам на утримання великої рогатої худоби
09:54 - Близько 38% ветеранів залишають місце роботи за перші три місяці – дослідження
09:52 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний поінформувати працівника про особливості трудової діяльності перед початком роботи
09:51 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
09:50 - Сервіс «Пульс»: як надати інформацію?
09:48 - Протягом першого півріччя надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини перевищили 90,3 млрд гривень
09:46 - Про переваги офіційно оформленої праці найманих працівників
09:44 - Комплаєнс – це система заходів та процедур, що здійснюються податковими органами з метою підвищення рівня добровільного виконання обов’язків платниками
09:42 - Комплаєнс – це система заходів та процедур, що здійснюються податковими органами з метою підвищення рівня добровільного виконання обов’язків платниками
09:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРНАФТА» (Харківська обл., м. Харків, вул. Дудинської, буд. 42)
09:39 - Електронний кабінет – інструмент цифрової взаємодії, який надає широкий спектр можливостей
09:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
09:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ЛЕВ-ЛОГІСТИК ПОЛТАВА" (Полтавська область, Полтавський район, Полтавська територіальна громада, автомобільна дорога М-03 Київ-Харків-Довжанський, км 330+921)


Більше новин